Zabila jsem své syny, přiznala se matka. Tříměsíčního a pětiletého chlapce utopila

Autor: shp - 
19. 10. 2017
20:27

Ilegální imigrantka Kula Pelima (30) prodělala mentální zkrat, po kterém se zachovala nejhůře, jak mohla. Když policie zatkla jejího partnera a otce jejích dvou synů kvůli problému s přistěhovaleckým statusem, rozhodla se k něčemu děsivému. Žena ve svém domově v americkém Wilmingtonu obě své děti zabila.

Tříměsíčního chlapce a jeho pětiletého bratra utopila ve vaně. Poté sama zavolala na policii a udala se. Když strážci zákona přijeli k místu jejího bydliště, čekala na ně před domem.

Po zatčení se přiznala, že vlastní děti zabila kvůli obavám, že budou všichni deportováni. Pelima je liberijskou přistěhovalkyní, která do Spojených států přijela ilegálně v roce 1997.

Kauce ženy byla stanovena na v přepočtu 40 milionů korun. Obviněna byla z dvojnásobné vraždy. „Vypadala jako šťastná matka,“ nechápala sousedka Aunjea Daniels (25), když se dozvěděla, co se stalo.

Podívejte se na reportáž o slovenské matce, která zabila obě své děti:

Video Matka stvůra: Jedno dítě hodila z okna, druhé zřejmě utýrala. - TV JOJ
480p 360p 240p

Doporučujeme
zwil ( 19. října 2017 21:00 )

Plesku, kur.va, kde je to tvoje věčné mrazi.vé...sem by se to docela hodilo. Se.rete to všude a teď nic? Nebo matka roku, taky nic? Jinak ta sousedka v USA taky asi nebude legálně...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud