Denis (16) zbil surově otce, protože mu odpojil internet. Zasahovala policie

13. října 2017
12:15

Erik se už nemohl dívat na to, že jeho syn Denis (16) tráví celé prázdniny u počítače. Přistoupil k ráznému kroku. Odpojil internet. Mladíka to však rozlítilo natolik, že otce napadl! Pěstmi ho bil do hlavy, střepem mu roztrhl obličej! Jeho běsnění přihlížela zoufalá matka. Útoku vlastními silami nedokázala zabránit. Rozhodla se pro nečekané řešení. Příběhy podle skutečných kriminálních případů uvidíte v novém pořadu TV Prima Policie v akci. 

„Sleduju svého syna, jak je tady furt zalezlej, jsou přece prázdniny,“ řekl nešťastný táta strážníkům. Aby ho donutil k nějaké činnosti, počítač mu odpojil od internetu. Odplata byla nečekaná. Denis, který náhle nemohl hrát oblíbené hry, zuřil. Táta skončil s monokly a z rány od střepu na čele mu tekla krev.

Přihlížející matka byla ze scény, která se jí odehrála před očima, v šoku. Nic podobného se u nich předtím nestalo. Nevěděla si rady, tak oba aktéry zamkla v obýváku a na pomoc zavolala městskou policii.

Na zákroku proti útočícímu mladíkovi se podílel i vyznamenaný strážník Petr Reif. V roce 2016 ho ocenila primátorku hlavního města Prahy za svoji dlouhodobou službu u městské policie. Když sloužil u hlídkového útvaru, zachránil lidský život. „Když jsme projížděli přes Karlovo náměstí, přímo před námi pobodal jeden muž druhého. Tak jsme mu poskytli první pomoc a záchranka nám řekla, že jsme mu tím zachránili život,“ popsal zásah.  

Surové napadení Eriky nepříčetným synem a další tři případy uvidíte v pátek v 16:50 na TV Prima.

Video Denis (16) zbil surově otce, protože mu odpojil internet. Zasahovala policie - TV Prima

djaba ( 14. října 2017 08:03 )

 Denýsek by mastil z domu , ani by se za ním neprášilo .

oltec ( 14. října 2017 05:21 )

useknout mu tu ruku sekerou když ji vztáhl na otce

moiaza ( 13. října 2017 18:37 )

Nová doba! Děti bijí rodiče. Havle probuď se a pojď se mrknout na své potomky. Uvidíš v praxi, jak vítězí pravda a láska. Za pár let budou u nás žít pouze duševní mrzáci.

balika ( 13. října 2017 16:50 )

Chybí tu údaj, kolik je otci let a zda není invalidní. Pokud je to zdravý pětačtyřicátník, tak měl milého Denise zmydlit jak psa a vyhodit z domu.

oliiiii3 ( 13. října 2017 15:30 )

TAK TEN PARCHANT BY UŽ LETĚL Z BYTU, A POČÍTAČ ZA NÍM. JE MU 16 TAK UŽ JE ZA SEBE ZODPOVĚDNÝ.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud