Žena v Kladně nahlásila napadení vietnamským prodejcem: Verze se ale rozcházejí, policie hledá svědky

Policisté v Kladně hledají svědky fyzického napadení ženy v prodejně potravin. Napadnout ji měl údajně vietnamský prodejce, verze napadené a obchodníka se ale velice liší.
K incidentu došlo v pátek 8. září. Napadená žena z Kladna (47) se procházela po obchodě v půl jedenácté dopoledne. Padesátiletý prodavač ji ale měl chytnout zezadu za kabát a následně ji udeřit do zátylku.
Poté, co se dostala z prodejny ven, ji měl prodavač napadnout znovu, tentokrát ji prý botou mlátil do zad a způsobená zranění museli ženě ošetřit lékaři. Žena útok nahlásila na policii a ta teď hledá svědky události, aby zjistila, která z verzí obou stran je pravdivá.
„Vzhledem k tomu, že výpovědi obou aktérů tohoto incidentu se diametrálně rozcházejí a na místě byly přítomny další osoby, které by mohly přispět svým svědectvím k objasnění případu, žádáme tyto svědky, aby se dostavili na Obvodní oddělení Kladno-město,“ uvedla mluvčí policie Michaela Nováková.