Žena zaútočila na dvojici policistek zahradními nůžkami. Jedné rozpárala tvář

Žena zaútočila na dvojici policistek zahradními nůžkami, policie hledá svědky.
Autor: jer - 
9. 8. 2017
16:50

Dvě policistky byly zraněny v úterý večer při zásahu v britském Essexu. Jednu z policistek jedna z podezřelých vážně zranila zahradními nůžkami. Policie nyní hledá svědky události.

K události došlo v ulici Jackson Road ve městě Clacton v úterý večer. Policistky původně vyjely ke sporu mezi skupinami dospělých a mladistvých. Po příjezdu na místo se údajně ženy zákona postavily mezi skupiny. Jeden z účastníků sporu, údajně žena, je napadl zahradními nůžkami.

Jedné z policistek útočnice vážně poranila tvář, druhá policistka utrpěla zranění na noze. Policie následně zatkla 23letou ženu pro podezření z mnohanásobného napadení policisty a 21letého muže pro podezření z těžkého ublížení na zdraví a držení „útočné zbraně.“ Vážně zraněná policistka byla převezena do nemocnice.

Úřady událost popsaly jako „extrémně vážný incident.“ Detektiv Lee Winfield řekl, že na místě byl „velký rozruch,“ na kterém se podílelo mnoho lidí.

Policie Essexu stále zjišťuje, co se vlastně stalo. Hledá svědky události. Veřejnost vyzvala k poskytnutí případných videí z události.

8 minut hrůzy v Londýně: Teroristé „pro Alláha“ bodali lidi do krku:

Video 8 minut hrůzy v Londýně: Teroristé „pro Alláha“ bodali lidi do krku - Reuters/Hudebni banka

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

jiri.k ( 9. srpna 2017 17:53 )

aláh je parchant, když se jeho jménem dějí takové věci. Útočníky mají ve všech případech postřílet

Zobrazit celou diskusi
Další videa