Žena (48) se vězení vyhýbala 15 let: Policisté ji dopadli na Zlínsku

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
30. 8. 2017
14:40

V ulicích Znojma policisté dopadli odsouzenou osmačtyřicetiletou ženu ze Znojemska, ve vězení měla být za majetkovou trestnou činnost už před 15 lety. V poslední době jde o druhý podobný případ, na začátku srpna policisté na Znojemsku dopadli ženu, která se vězení vyhýbala přes deset let.

Žena, kterou policisté dopadli nyní ve Znojmě, si ve vězeňské cele už odpykává trest za trestnou činnost z devadesátých let. Příkaz k dodání do vězení na tehdy třiatřicetiletou ženu vydal Okresní soud Znojmo v květnu 2002. Do vězení ale nenastoupila a do dnešních dní se tomu vyhýbala. "Podařilo se nám získat informace, díky nimž jsme ji úspěšně vypátrali. Pobyt na svobodě jsme jí ukončili v ulicích Znojma," uvedla policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Od roku 2003 čelila trestnímu stíhání tehdy dvaačtyřicetiletá žena s trvalým bydlištěm na Blanensku. Okresní soud Znojmo ji za loupeže, krádeže a porušování domovní svobody, které tenkrát na Znojemsku spáchala, odsoudil do vězení. Výzvu k nástupu si v roce 2006 sice osobně převzala, do vězení ale nenastoupila. Celostátně hledanou šestapadesátiletou ženu policisté o prázdninách vypátrali v jedné z obcí na Znojemsku. Také ona skončila ve vězeňské cele.

Video Nezdařený útěk z vězení - Youtube
360p 240p

Doporučujeme
Tamara123 ( 30. srpna 2017 16:41 )

Ano, je to pomatené, ta mladá generace má vygumováno a těch hrubek ! To nikdy nebylo, co je kurva v těch školách učí !!! Jinak dopadení na Zlínsku nebo ve Znojmě ? to je trochu vy pomatenci rozdíl !!!

MyDva ( 30. srpna 2017 15:16 )

 ..milý redaktore, než něco potvrdím, tak si to po sobě přečtu. normálně nereagujeme, ale tohle je vážně slátanina

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud