V Německu zatkli mladé Syřany (14 a 16), jsou podezřelí z vraždy

Autor: ČTK - 
19. 8. 2017
15:16

Dva Syřany ve věku 14 a 16 let zadržela německá policie v souvislosti s páteční smrtí Iráčana v západoněmeckém Wuppertalu. Teroristický motiv činu vyšetřovatelé vyloučili, došlo podle nich zřejmě ke sporu kvůli obchodním záležitostem.

Policie v souvislosti s ubodáním 31letého muže z Iráku v malém obchodě na rušné ulici západoněmeckého průmyslového města stále pátrá po dvou mužích ve věku 23 a 29 let. Při útoku utrpěl zranění také 25letý bratr zavražděného muže. V současnosti je mimo ohrožení života.

Oba zadržení mladiství pocházejí ze Sýrie a do Německa přišli před rokem. Policii jsou známí kvůli dřívější trestné činnosti. Oběť a útočníci se podle všeho znali.

Útok ve Wuppertalu, který si vyžádal nasazení speciálních jednotek, vyvolal obavy z teroristického útoku. Odehrál se v týž den jako útok ve finském Turku, který policie vyšetřuje jako teroristický, a několik dní po atentátech v Katalánsku. Německá policie ale už vyloučila, že by v případě činu ve Wuppertalu šlo o terorismus.

Podívejte se na dramtický převoz vraha z Německa do Česka:

Video Policisté do Česka převezli z Německa vraha 36leté ženy - Policie ČR

oxygene.p ( 19. srpna 2017 18:44 )

V případě prokázání viny okamžitě utratit. Škodná se musí vyhubit , to platí od pradávna. A škody tady tihle zmetci už napáchali dost. Je potřeba ještě před zimou Evropu důkladně vyčistit a všechen bordel , který se sem naplavil , tak naházet zpět do moře.

MarkusHermann ( 19. srpna 2017 16:13 )

Mají zajištěný bezstarostný život.

buban ( 19. srpna 2017 15:43 )

Jj, tak dva Syřané ve věku 14 a 16 let zapíchli dalšího č.m.o.u.d.a kulivá sporu kvůli obchodním záležitostem...

lalia ( 19. srpna 2017 15:41 )

Takové zprávy na denním pořádku.Máme si zvyknout?Co makrela,ta je hlídaná,té se nic nestane,hlavně ,že je pozvala.Kdy toto skončí?Proč s ní někdo nezatočí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud