Úterý 1. prosinec 2020
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Oblačno 1°C

Chůvy z pekla strčily miminko do ledničky: Mrznoucímu dítěti se pak smály

Autor: shp - 
11. srpna 2017
20:36

Matka jim svěřila svoje miminko, aby se o něj postaraly. Dvě mladé a nezletilé dívky ze Swampscottu ve státě Massachusetts ho namísto toho týraly. Chůvy ho strčily do ledničky a zavřely do ní. Mučení dítěte navíc živě vysílaly na Snapchatu.

Týrání přišlo oběma chůvám nesmírně vtipné. Na videu, ze kterého se normálním lidem zvedá žaludek, je slyšet jejich hlasitý smích. Uživatelé Snapchatu naštěstí vše nahlásili policii.

Pozdě večer přibližně v 9:30 byli důstojníci upozorněni policií ze Swampscottu o možné situaci,“ řekl šéf policie Danvers Patrick Ambrose televizi NECN. Mladé chůvy byly poté zatčeny.

Policie je obvinila z týrání dítěte a napadení. Hrozí jim za to dokonce i vězení. „Byla jsem z toho zděšena,“ řekla matka dítěte Bonnie Brogna. Přesto si nemyslí, že chůvy chtěly jejímu potomkovi ublížit.

Nečekala jsem, že by se něco takového stalo. Nemyslím si ale, že tito teenageři chtěli ublížit mému dítěti. Teenageři jsou hloupí a žízniví, dělají věci jako tyto. Taky jsem takové věci dělala,“ dodala Bonnie.

Je zřejmé, že holky vtipkovaly a smály se,“ uzavřela matka dítěte. To při incidentu nebylo zraněno. Případem se ale bude zabývat soud, který to možná vypečeným chůvám vytmaví. 

Video Chůvy strčily miminko do ledničky. - Snapchat

diskutujici ( 12. srpna 2017 10:29 )

Vytmavi? Nebyly uz tak nahodou tmave?

oshona ( 11. srpna 2017 21:09 )

To je tedy matka roku - kdyby to udělaly mému dítěti, už jsou po smrti

mart33 ( 11. srpna 2017 21:09 )

nigerijci

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud