Boural opilý a bez řidičáku v autě bez technické: Mladík (19) těžce zranil 4 lidi

Autor: ČTK, lm - 
4. 8. 2017
15:23

Devatenáctiletý mladík usedl za volant, ačkoliv neměl řidičské oprávnění a ještě byl opilý. Auto navíc nebylo pojištěné a nemělo technickou. Řidič při následné nehodě těžce zranil čtyři mladé spolujezdce, sám vyvázl jen s lehkým zraněním.

K nehodě došlo ve středu pozdě v noci u Hatína na Jindřichohradecku. Řidič pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a s vozidlem vyjel mimo komunikaci, kde narazil do betonového mostku. Čtyři spolujezdci utrpěli těžká zranění a záchranáři je přepravili do českobudějovické nemocnice.

U řidiče, jenž byl zraněn lehce, policisté zjistili, že pil alkohol, navíc nevlastní řidičský průkaz. Zkouška u devatenáctiletého řidiče nejprve ukázala 1,6 promile alkoholu. Opakované měření pak zjistilo 1,4 promile. „Policisté dále zjistili, že na vozidle je neplatná technická prohlídka a vozidlo není pojištěné,“ uvedla policejní mluvčí Hana Millerová. Případem se nyní zabývá policie.

Video: Mirek (15) sedl za volant a zabil kamarádku (†17)

Video Mirek (15) sedl za volant a zabil kamarádku (†17) - TV JOJ
360p

Doporučujeme
rockyshowman ( 4. srpna 2017 16:02 )

Pokud má dobré zázemí, nic se mu nestane ! Policie vyšetří, nádvladní pustí. Jeden známý soudce bojoval proti opilým řidičům, často byl v televizi. Pak jej policisté lapli opilého za volantem, a co se stalo? Nic, vše se zaobalilo, věc se promlčela a dnes sedí v senátu. Tak proč by nějaký grázl měl dodržovat zákony. Dnes odmítají opilci zkoušky na alkohol, drogy a mají vše na háku. Řidiči z ciziny neplatí za dopravní přestupky, protože na ně nemáme zákony. Zkuste udělat přestupek jinde v cizině,zabaví vám auto, utrhnou RZ, odeberou ŘP, nebo vás posadí do basy, než zaplatíte. A u nás se jezdí jak na F1. Předpisy se dodržují jak někde v Bangladéši. A spravedlnost je kde ?

zkratik ( 4. srpna 2017 15:36 )

 no a?????

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud