Muž ze Zlína nechal psa v autě na přímém slunci a šel obíhat úřady

Autor: dce - 
20. července 2017
14:47

Zvíře v autě zaparkovaném na slunci je obrázek, který se každý rok naskytne mnoha českým policistům. Ne jinak na tom byli strážníci ze Zlína ve středu odpoledne. Ve voze zaparkovaném na slunci našli postaršího psa, kterého tam nechal 56letý muž, který "si potřeboval něco vyřídit".

Panující vedra málem stála život postaršího psa ve Zlíně. Jeho šestapadesátiletý páníček ho nechal na přímém slunci zavřeného v autě. Městským policistům to po páté hodině ve středu nahlásil kolemjdoucí. Na místo okamžitě vyrazili strážníci z kynologické služby.

Po deseti minutách zastihli na místě jiného řidiče, který se vůz snažil odstínit vlastní odrazkou na sklo, aby slunce nešlo dovnitř. „Vozidlo mělo uzavřena všechna okénka a uvnitř se nenacházela ani miska s vodou,“ uvedl podle Novinek Pavel Janík z městské policie Zlín.

Strážníkům se podařilo muže kontaktovat, na místo se ovšem dostavil až po půl hodině. "Hlídce sdělil, že si potřeboval vyřídit svoje záležitosti na úřadech a na přímém slunci zaparkoval proto, že nenašel jiné vhodné místo,“ vysvětlil Janík. Muž je nyní podezřelý z týrání zvířat.

starypes ( 20. července 2017 18:12 )

Nechal bych ho, zkurvysyna ,oběhnout 3x dokola Zlín ve 30 stupňovém vedru.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud