Studentku (†21) unesli i s jejím automobilem: Brutálně ji znásilnili, pobodali a uškrtili!

Autor: bop - 
3. června 2017
19:17

Kriminálka v Jihoafrické republice řeší zvlášť otřesný zločin. Teprve jednadvacetiletou dívku brutálně znásilnili, pobodali a uškrtili. Její kamarádka, která byla ve chvíli přepadení s ní, skončila s bodnými zraněními v nemocnici. Policie zatkla tři podezřelé muže.

Studentku Hannah Cornelius (†21) v pátek večer někdo unesl, když spolu s kamarádkou jela ve svém autě. Kamarádce se i se zraněními podařilo uniknout, tělo Hannah však v sobotu ráno policie našla bez známek života pohozené u farmy ve městě Stellenbosch. Policie zatkla tři podezřelé muže, kteří měli podle vyšetřovatelů dívku brutálním způsobem znásilnit, pobodat a nakonec uškrtit.

Nadějná studentka Hannah měla celý život před sebou. Její rodiče jsou ztrátou dcery naprosto zdrcení. Zůstal po ní ještě bratr s autismem, který se kvůli své diagnóze se ztrátou sestry vyrovnává prý velmi obtížně.

Video: Policie hledá znásilňovače z Ostravy.

Video Policie hledá znásilňovače z Ostravy - PČR

ondra1974 ( 7. srpna 2017 12:32 )

Zajimave je, ze u clanku o vrazde cinske studentky, "novinari" uvedli, ze pachatelem byli dve bili, ale jakou barvu meli ti tri vrazi z Johoafricke republiky, se taktne mlci....bezte uz do hajzlu bando "politically correct" pisalku!

zvonekdozahrady ( 3. června 2017 23:05 )

 A tahle svoloč deně připlouvá do evropy a někteří vypatlanci je ještě vítají.

lynx ( 3. června 2017 20:26 )

Jj. Za apartheidu by se chlapci k soudu nedostali.

settt ( 3. června 2017 19:51 )

Negři...kdo asi jinej....bez diskuzí ke zdi---

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud