Kajínka v sobotu dvakrát navštívil ředitel věznice: O čem spolu mluvili?

Autor: aba - 
20. 5. 2017
20:53

Nejen několik desítek novinářů, ale i veřejnost čeká, až Jiří Kajínek opustí brány věznice v Rýnovicích. Tomu se tak prozatím nestalo, ale v sobotu ho dvakrát navštívil ředitel věznice.

Podle informací TV Prima dnes ředitel věznice v Rýnovicích navštívil Kajínka hned dvakrát přímo v jeho cele. První návštěva se uskutečnila ráno a ředitel měl Kajínkovi nabídnout, že až přijde podepsaná milost od prezidenta Zemana, zařídí vězení odvoz tak, aby Kajínek nemusel přijít do styku s novináři čekajícími před věznicí.

Podle nabídky ho měla vězeňská služba tajně převézt přes bránu věznice na nějaké místo. To ale Kajínek odmítl. Ví, že na něj novináři před věznicí čekají a po svém propuštění se s nimi chce setkat.

Druhá návštěva proběhla odpoledne a ředitel věznice se měl Kajínka ptát, jak vězeň snáší čekání na milost. Ačkoli pro něj musí být situace těžká, prý to snáší dobře a sám sleduje na televizi, kterou má ve své cele, veškeré dění okolo jeho situace. 

Kdy Miloš Zeman podepíše milost a kdy dorazí do Rýnovic, není jasné. V sobotu ale přivezl kancléř Vratislav Mynář návrh na milost prezidentovi do Lán. 

Video Sestra Jiřího Kajínka o udělení milosti - Jitka Pecharová
480p 360p 240p

Doporučujeme
zdenekk- ( 22. května 2017 05:32 )

Jo a zapoměl jsem že já jsem zdenekk pedofilni slizke hovado tlusté, brejlate, samej bedar, uchyl, nemakačenko, buzerant, kradu, šoustam matku, otce a měřím 150 cm

Limone ( 21. května 2017 20:54 )

 Čekáte marně !!! Kájínek byl dnes eskortou převezen do J.n.N., kde byl propuštěn!!!

kristinn ( 21. května 2017 18:08 )

keď mu to už povedali, tak by to prezident nemal naťahovať. Ono sa to zdá, ale aj jeden deň robí veľa. Najhoršie sú zrejme noci, iste väzeň nemôže zaspať. Pán prezident, urobte tých zopár písmen s Vaším cteným menom pod tú milosť a pošlite rýchleho kuriéra...Veď Kajínek je iste napätý, ako struna a ešte zinfarktuje od toho napätia. Dúfam, že Ste si to nerozmysleli...

kafickomlicko ( 21. května 2017 14:36 )

Kajínku už jsi mohl bejt venku, kdybys netrval na setkání s novináři, řekni, že chceš být odveden nenápadně a nech novináře čekat aspon ještě tejden, pak budeš venku hned! Proč myslíš, že ti navrhli odchod bez tyátru!

dietr ( 21. května 2017 09:53 )

Tak rychle dočíst rozečtené knížky, blesk nám chystá nový betseler, kam chodí Jiříček papat, co bude bumbat, s kým bude spinkat, atd atd...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud