Další sebevražda u Mlékojed? Terezka (†18) psala o svém utrpení na sociálních sítích

Autor: dce - 
18. května 2017
17:45

Ve středu zahynula na kolejích u Mlékojed další mladá dívka. Terezka patrně neunesla tíhu smutku a spáchala sebevraždu skokem pod vlak. "Nikdy už čas nevrátíš," napsala na sociální sítě hodinu před smrtí.

Během pár týdnů zemřely pod koly vlaku poblíž Mlékojed už čtyři lidé. Poslední z nich měla být teprve osmnáctiletá Terezka. Na koleje vstoupila už kolem osmé ve středu ráno. "Veškeré příčiny a okolnosti nehody vyšetřují mělničtí policisté," uvedla policejní mluvčí Markéta Johnová.

Pohled na její sociální sítě prozrazuje mnohé. Dívka měla na srdci smutek, který už patrně nedokázala snést. "Sebevražda není zbabělá, zbabělé je někoho tak zničit, že už si nic jiného přát nebude," napsala před pár dny.

Ve středu v sedm ráno sdílela poslední status s fotografií: "Nikdy už čas nevrátíš." O hodinu později byla již mrtvá...

Co tak mladou ženu vedlo k sebevraždě? Vše napovídá, že se Terezka zklamala v lásce: "Kdo opravdu miloval a je zklamán, je ochoten spíše nežít než nenávidět." Takový a podobné citáty sdílela až příliš často...

Před více jak měsícem pod koly vlaku na témže místě zahynuly dvě patnáctileté dívenky. „Strojvedoucí na ně troubil a brzdil, to bylo slyšet. Lidé, co stáli přímo u přejezdu, je viděli, jak se chytly za ruce a šly přímo proti tomu vlaku," popsal událost svědek.

Video „Dneska to všechno skončí,“ vzkázala děvčata a vyšla vstříc vlaku - Karel Kopáč, Aktu.cz, Matěj Šrám, Dagmar Čechová

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud