Sabina (22) si odběhla ubalit cigaretu: Syn (†3) se jí utopil v potoce

Autor: lm - 
3. 4. 2017
18:41

Teprve 3,5letý chlapeček se utopil v potoce nedaleko prešovské obce Kojatice. Dítě zmizelo z dozoru ve chvíli, kdy si jeho máma Sabina (22) odběhla pro cigarety. Pátrala po něm celá romská osada. Když u potoku našli jeho hračku, věděli, že je zle.

Stačila chvilka nepozornosti a došlo k tragédii. Malý Mirko (†3,5) zmizel z dvorku, když si máma (22) odešla ubalit cigaretu. Mladá žena nevěřila, že by se chlapec dostal daleko. Když se jí ho ale nedařilo najít, zalarmovala rodinu a celou romskou osadu.

Když místní u nedalekého potoka objevili Mirkovu nejoblíbenější hračku – autíčko, tušili, že pátrání neskončí šťastně. Chlapečka našli o kousek dál tváří ve vodě. Zřejmě uklouzl a voda ho strhla. Michal (23) mu hned začal poskytovat první pomoc, chlapce se ale nepodařilo oživit ani přivolaným záchranářům.

Dvaadvacetiletá Sabina je po tragédii zdrcená, Mirko byl její jediné dítě. Po synovi jí navíc nezbylo jiné památky než zmíněné autíčko. Případem se začala zabývat i policie, vyšetřovatel zahájil trestní stíhání pro přečin usmrcení.

Video Matka si odběhla na cigaretu: Syn (†3) se jí utopil v potoce. - TV Joj
480p 360p 240p

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud