Sušický klub, ve kterém se oběsil majitel, nezavírá: Za sebevraždou byly psychické problémy?

Autor: max - 
9. 3. 2017
19:33

Obdivuhodné a statečné! Tak komentují příznivci sušického klubu Tradiční kloub zprávu, že podnik bude i přes tragickou smrt svého majitele Michala R. pokračovat.

Dvaačtyřicetiletý podnikatel se oběsil po skončení maškarní party 25. února v časných ranních hodinách ve skladu svého klubu. Jeho tělo však bylo nalezeno až o několik hodin později, když přišla obsluha podnik znovu otevřít.

Michalova smrt Sušicí velmi otřásla, byl totiž velmi oblíbený. „I díky němu to v Sušici žilo. Pořádal koncerty a různé jiné akce. Staral se nejen o Kloub, ale taky o letní posezení na ostrově Santos. Tam se mimochodem před dvěma lety s manželkou brali,“ řekl Blesku jeden z místních.

V šumavském městečku proto po Michalově smrti panovala nejistota, jak to s jeho podniky bude dál. Týden po tragédii se ale na Facebooku Tradičního kloubu objevila zpráva, kterou všichni přijali s radostí. Podnikatelovi blízcí zveřejnili obrázek červeného srdce s nápisem „We keep going…!“ (Budeme pokračovat, pozn. red.). Příspěvek pak lajkovaly a sdílely stovky lidí. „Obdivuhodné a statečné. Držím palce a přeji hodně sil,“ píšou v komentářích.

Tento obrázek vyvěsil klub po smrti majitele na Facebooku.

O víkendu byl klub však ještě zavřený. Na svých stránkách má první naplánovanou akci na 17. března, kdy by zde měla proběhnout afterparty po koncertě irské kapely.

Dopis na rozloučenou Michal R. údajně nezanechal, a tak se ve městě dál spekuluje o příčinách jeho rozhodnutí. Jeho podnikům se dařilo a v manželství prý vypadal spokojeně. Mluví se však o tom, že měl dlouhodobější psychické problémy a i přes své úspěchy trpěl depresemi.

Další smutný případ sebevraždy: 

Video Dvacetiletá Katka spáchala sebevraždu skokem ze střechy paneláku. - TV JOJ
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud