Děsivé video z dálnice u Břeclavi: Auto se 6krát otočilo přes střechu. Řidič zázrakem přežil

Autor: aba - 
17. 2. 2017
10:14

Ve čtvrtek ráno došlo na sedmnáctém kilometru dálnice D2 ve směru na Břeclav k hrůzostrašné nehodě. Řidiče museli vyprošťovat záchranáři, jako zázrakem ale vyvázl živý.

Po osmé hodině ráno byli policisté a záchranáři přivoláni k vážné nehodě. Čtyřicetiletý Slovák tam ze zatím nezjištěných příčin vyjel mimo vozovku na svodidla a jeho auto udělalo ve vzduchu několik kotrmelců. Přistál pár metrů od výdejových stojanů čerpací stanice.

Video  U Břeclavi letělo auto vzduchem několik metrů, Slovák za volantem zázrakem přežil.  - Policie ČR

Z auta během jeho letu odlétla i baterie, která poškodila zaparkovaný automobil. Řidič měl velké štěstí, že nehodu vůbec přežil. „Zraněného řidiče museli z poničeného automobilu vyprostit hasiči. Záchranáři jej pak s těžkými zraněními převezli do nemocnice,“ řekl k nehodě mluvčí policie Jihomoravského kraje Bohumil Malášek. 

MILLLIS ( 19. února 2017 02:52 )

No to je ale hodne blbej komentar...

vitalika ( 17. února 2017 11:16 )

Co je chytráci kde jsou nějake komentáře podobné jako u Jirkovo autonehody tady ten taky nejel zrovna pomalu ale já chápu to není mladej člověk s luxusním BMW tady nemate co závidět.

pekinez ( 17. února 2017 11:07 )

bože, ty jsi vemeno, ale možná, že tam jednou budeš sedět místo něj ty, tupá hlavo

janejaneja ( 17. února 2017 09:12 )

Ty jsi ale trotl. Ať ti neprdne cévka, ty blbe. Počkej, až ty budeš havarovat - třeba na Slovensku. Je toto možný, co mezi náma žije za blbce ??

deratizater ( 17. února 2017 04:21 )

Podle toho jak ta nehoda proběhla tak měl v autě asi zaplý tempomat a měl mikrospánek za volantem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud