Policie mi řekla, že Ota osahával děti, a bylo jich víc! Exmanželka oběšeného přítele matky Míši promluvila

Autor: ljš - 
31. ledna 2017
20:24

Rozešli se, dál ale byli v kontaktu kvůli dětem. O smrti Otakara S. (†38) se ale jeho byvalá žena Iva dozvěděla z médií. Nyní poprvé promluvila o tom, jak kvůli exmanželovi musela k výslechu a dozvěděla se, že údajně obtěžoval děti, i o obavách z vlivu Míšiny matky na její dcery.

Paní Iva s Otakarem S. nežila už čtyři roky. „Brali jsme se v roce 2010 a v roce 2013 v lednu odešel k té mamince Míši. Mám s ním dvě holky, tu nejstarší mám za svobodna,“ vysvětlila televizi Barrandov.

Přiznala, že kvůli svému bývalému manželovi musela na policii. Otakar S. byl totiž v minulosti prošetřován kvůli obtěžování dívenky v Míšině věku. Tu měl údajně nalákat do auta, vozit po severních Čechách a osahávat. „U výslechu, u kterého já jsem nebyla, tak řekli, že tam údajně docházelo k tomu osahávaní a takový ty věci. Nevěřila jsem tomu a pak vlastně, když už jsem byla u těch výslechů, tak mi to potvrdili i ti policajti, že těch dětí bylo víc,“ řekla.

"Nechtěl asi nikdy takhle skončit, chtěl bejt normální svobodnej chlap, kterej bude žít dál, ale když už se to takhle provalilo...," dodala paní Iva ještě.

Pro televizi Prima ale o Otakarovi mluvila zdrženlivěji. Tomu, že by měl s Míšiným zmizením něco společného, prý nevěří. „Každý má svoje mouchy, ale že by někomu takhle ublížil, jak oni říkali, to ne,“ řekla. Exmanžela prý viděla naposledy na Silvestra, když jí vracel děti. O jeho smrti se dozvěděla z médií.

Video Exmanželka Otakara S. pro TV Barrandov - TV Barrandov

Kvůli dětem se prý s manželem dostala do sporu, protože jí vadilo, že se při návštěvách vídají s Míšinou matkou. „Aby moje děti byly ve společnosti nějaké paní takovéhle, která propaguje fašismus. Neuspěla jsem ani u soudu,“ uvedla. 

Krom dvou dcer s Ivou měl Otakar S. ještě sedmnáctiletého syna. Ten se ho zastal na Facebooku i v televizi. Podle něj není pravda, že by ho Míša neměla ráda. „Míša s mým tátou měla super vztah, ty komenty byly na někoho jinýho. O Vánocích tam byl jinej chlap a pak teprve začala psát ty smutný statusy. Tou dobou byl ale můj táta v Plzni,“ řekl chlapec.

Video FTV Prima: Zpověď exmanželky Otakara S. - FTV Prima

osol ( 1. února 2017 17:57 )

konecne mama a otec spolu. to bol satan. je aj vianocna fotka.

alumno ( 1. února 2017 17:42 )

I pokud myslí tu kamarádku, tak on je odpovědný vždycky. Samozřejmě není šťastné, že ona mu uvěřila, že je to nějaký strejda, který ji odveze za svým synovcem, ale vinen je úplně stejně. Lhal jí a navíc věděl, kolik jí je. Tam není co řešit.

martina.k ( 1. února 2017 11:54 )

Jdu vedle

martina.k ( 1. února 2017 11:35 )

Zdravim Helu

martina.k ( 1. února 2017 11:33 )

Jo, rano jsem to cetla, je to galimatias, ale ja si myslim, ze Misa zmizela, vecer, diky matce.....vsak vis, je to porad dokola

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud