Krutý majitel zbil psa, svázal ho do pytle a zahrabal do sněhu!

Autor: haj - 
29. ledna 2017
15:59

Bezohledný majitel se chtěl zbavit svého psa, ale místo toho, aby ho dal do útulku, krutým způsobem se ho pokusil sprovodit ze světa. Nejdříve ho něčím silně praštil do hlavy, pak zvíře strčil do pytle a zavázal ho, aby z něj nemohl ven. Vak poté ještě pro jistotu zahrabal do sněhu. Pejska se však nakonec podařilo zachránit.

„Dnes, 28. 1. 2017 jsme byli volání Obecním úřadem Šindelová k pravděpodobně sraženému psu na jejich katastrálním území,“ informoval na Facebooku provozovatel záchranné a odchytové služby pro zvířata Petr Prokeš.

U cesty na Jindřichovice našla žena sedět psa v zuboženém stavu a s krvavými šrámy na hlavě. Pak se ale ukázalo, že zvíře zranění nemá ze srážky s autem, ale způsobil mu je jeho vlastní pán.

Jedná se o kruté týrání zvířete. Na místě nám nálezci spolu s panem starostou ukázali tohoto pejska, kterého nějaký KRETÉN praštil pravděpodobně lopatou po hlavě, zavázal do jutového pytle a zakopal do hromady sněhu,“ popsal hrůzné týrání Prokeš.

Jako zázrakem se ale statečný pes po zakopání do sněhu probudil a dokázal se odtamtud vyhrabat. Tak si zachránil život. „Pejsek byl neprodleně dopraven do veterinární ordinace MVDr. Jiránkové k ošetření, nyní se zotavuje u nás na stanici,“ dodal a apeloval na veřejnost, aby pomohla dopadnout pachatele, který byl schopen takto zacházet s ubohou němou tváří.

Na Facebooku už fotky krvavých stop ve sněhu i jutového pytle, v němž bylo zvíře uvězněno, sdílely tisíce lidí, včetně zachránkyně nebohého pejska, asi dvouletého křížence labradora.

bdydy ( 30. ledna 2017 11:27 )

Doufám že majitel což se nedá říct hyena bude potrestaný určitě se ví kdo to je broučku uzdrav se.majiteli jsi hovado ať tě provází smůla na každém kroku i v životě.posílám ti na uzdravení velikánskou pusinku pejsku 😘

vasek711 ( 29. ledna 2017 22:19 )

pane mistryoda buzerant, vrazil bych ti tu nasadu od ty lopaty do***e tak hluboko, az by ti vylezla zkrz tvoji drzkou.

alumno ( 29. ledna 2017 21:53 )

Vy si nedáte pokoj. Chudinko. Štve Vás, že už se dneska nemůžete živit donášením na ostatní?

vosavopruz ( 29. ledna 2017 19:24 )

naidka by mi půjčila bambitku a oddělal bych ho žaludem

vosavopruz ( 29. ledna 2017 18:46 )

mistr Obi-Wan Kenobi: Kdes byl tak dlouho debile?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud