Děsivá nehoda v Tatrách: Autobus po nehodě visel nad roklí

Autor: ČTK ljš - 
28. prosince 2016
06:59

Drama, na které nikdy nezapomenou! V Nízkých Tatrách na středním Slovensku se v úterý odehrála dramatická nehoda, po které autobus s více než třemi desítkami lidmi sjel ze silnice a zůstal viset nad roklí.

S výjimkou jednoho cestujícího a řidiče se všem podařilo autobus opustit vlastními silami okny v zadní části autobusu. Zmíněného pasažéra i zaklíněného řidiče vyprostili hasiči.

Nehoda se stala v hornatém terénu a za špatných povětrnostních podmínek. Podle svědků si řidič stěžoval na nevolnost.

victor1 ( 28. prosince 2016 14:23 )

Podle svědků si řidič stěžoval na nevolnost. ============================================== No,jen aby to zase nebylo nepoklizenou cestou,jako vždy.Nějaký debilní zákon o nepřizpůsobení jízdy řidiče povaze a stavu vozovky,mohl vymyslet jen debil!!!!!To by jsme museli ta auta pozahazovat a chodit pěšky,nebot jaksepatří poklizeno není nikdy.Jestliže na D1 tet nedávno je hromadná nehoda i když řidiči jeli málem krokem (obrazně),tak asi někdo něco zanedbal.Nepojedu po dálnici 20 km/h.Minulý rok na Rudné v Ostravě,dvacet čísel sněhu a v devět hodin ráno silničářů nikde.Ani obraz,ani zvuk.A to je furt.Hlavně,že si na jaře rozdělí papaláši (ovšem jen papaláši) bohaté prémie za ušetřený materiál.Pokud se to nebude postihovat,tak se nic nezmění.

delviar ( 28. prosince 2016 08:57 )

Ci pana,šmyka še!!Čertovica už nejednému vysvetlila,čo sú to zimné cesty!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud