Pátek 3. prosince 2021
Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora
Oblačno, déšť se sněhem 4°C

Daniel (†56) zastřelil dceru (†27) a pak sebe: Chtěl se pomstít manželce za rozvod

Autor: lm - 
13. prosince 2016
06:10

Bývalý kaplan zastřelil svou dceru a pak obrátil zbraň i proti sobě. Daniel Randall (†56) se chtěl brutálním činem patrně pomstít manželce, která ho opustila a naservírovala mu rozvodové papíry. Před smrtí totiž nasprejoval na zeď nápis: „Tohle vše je tvoje chyba!“

Bývalý vojenský kněz a univerzitní kaplan Daniel Randall (†56) se nedokázal smířit se zradou své ženy, která ho opustila. Ve čtvrtek se vydal do jejího domu v americkém Portlandu a cestou si koupil brokovnici. V domě v tu dobu byla jen 27letá Claire Randall.

Šílený otec Claire zastřelil v koupelně. Poté posprejoval zdi po celém domě. Ve nápisech vyčítal manželce, že ho opustila. V jednom z nich stálo: „Lamačko svatebních slibů“, v druhém pak „Anito, tohle vše je tvoje chyba!“ Daniel Randall pak obrátil zbraň proti sobě.

Těla objevil soused Carroll Daggett (71), jehož matka poprosila, aby šel zkontrolovat její dceru, protože nebrala telefon. Podle souseda byl Daniel Randall „velmi milý a rodinně založený“, ale rovněž vykazoval známky posttraumatické stresové poruchy. Těsně před činem dokončil 90denní program protialkoholní léčby.

kukuku ( 13. prosince 2016 08:51 )

Asi jsi neměl z pro Tebe až moc komplikovaného článku šanci pochopit, že šlo o pošahaného pánbíčkáře (vojenský kněz a univerzitní kaplan). Takže se obrať ne na ČSSD, ale na Kalouska + KDU-ČSL.

.krakonos5oo. ( 13. prosince 2016 08:39 )

Tak vopatrně! My, členové ČSSD jsme vyšší kasta!

Hunt ( 13. prosince 2016 08:35 )

Měl prásknout tebe,potrate opičí děvvky!

.krakonos5oo. ( 13. prosince 2016 08:22 )

Všechno posprejoval - to je teda prase, víš, jak blbě se to meje?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání