Úterý 28. března 2023
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána
Oblačno, sněžení 4°C

Matka (27) uškrtila svou dceru (†1): Vraždu se snažila hodit na malého syna (2)!

Autor: lm - 
16. listopadu 2016
17:41

Uškrtila roční dceru a pak se to snažila svést na svého dvouletého syna. »Matka roku« (27) z americké Floridy byla obviněna z vraždy. Svou dcerku uškrtila dekorativním světelným řetězem.

K tragédii došlo minulý týden ve čtvrtek. Do domu Kristen DePasquale (27) byli kolem desáté hodiny večer povoláni záchranáři kvůli dítěti se zástavou srdce. Bohužel lékaři už dítěti nedokázali pomoci.

Matka policistům sdělila, že její roční dcerka byla v pokoji s dvouletým bratříčkem, zatímco ona si dávala sprchu. Když asi za pět minut přišla, holčička prý měla kolem krku omotaný dekorativní řetěz se světly a syn se omlouval, že sestře ublížil. Jenže to se ukázalo být jednou velkou lží!

Policisté totiž při ohledání místa činu zjistili, že sprcha je naprosto suchá a ani ručníky nebyly mokré. Kristen DePasquale na sobě měla make-up a šperky. Bylo tedy jasné, že na její výpovědi něco nesedí. Žena se navíc odmítla podrobit testu na drogy.

Provedená pitva ukázala, že holčička se do světýlek nezamotala, někdo jí je velmi těsně utáhl kolem krku. Dívenka umřela po dlouhých čtyřech až šesti minutách škrcení. Podle koronera je téměř nemožné, aby dvouletý chlapec vyvinul takovou sílu. Policisté proto obvinili matku z vraždy prvního stupně.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání