Žárlivec (27) po hádce srazil autem svou přítelkyni (40) a ujel

Žárlivec (27) po hádce srazil autem svou přítelkyni (40) a ujel.
Autor: dce - 
31. 10. 2016
21:07

Žárlivou scénu předvedl v Plzni mladý muž v pátek večer. Po hádce se konflikt s přítelkyní rozhodl řešit násilím a několikrát do ní na ulici najel autem, až jí zranil nohu. Neváhal ani poškodit vůz jejího kamaráda, který ji před násilníkem přišel zachránit. Od nehody před policií ujel.

K incidentu došlo podle svědků v pátek přibližně v jedenáct v noci v Plzni-Doubravce. „Slyšela jsem dvě rány, jako když nabourá auto do auta, a pak ženský křik ‚Zavolejte policii, on na mě najíždí,‘ my jsme se tam sbíhali, já i lidi z domu a lidi, co tam byli dřív než já, říkali, že na ni najížděl muž v autě a ona se měla doplazit schovat se mezi zaparkovaná auta,“ řekla reportérovi serveru Krimi-Plzeň.cz svědkyně.

Hasiči potvrdili, že na místě asistovali při úklidu vozovky a pomáhali s transportem zraněné ženy do nemocnice. Údajně měla žena kromě zhmožděnin a oděrek i zlomenou nohu.

Podle Krimi-Plzeň.cz byl celý konflikt vyvrcholením hádky dvou partnerů. Žárlivý sedmadvacetiletý muž se v bytě pohádal se svou čtyřicetiletou přítelkyní, vše pak vyvrcholilo na ulici, kam se žena odebrala po telefonickém hovoru s kamarádem. Toho poprosila, aby pro ni přijel a odvezl ji.

To se samozřejmě mladému muži nelíbilo a rozbil čelní sklo auta onoho kamaráda a pak do auta svým vozem najel. Když žena z auta vystoupila, srazil i ji samotnou. Před svědky a policií ujel.

„Škoda na vozidle Opel Omega byla předběžně vyčíslena na 30 tisíc korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení a v tomto okamžiku zjišťují všechny okolnosti tohoto protiprávního jednání,“ uvedla k případu mluvčí policie.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud