Neděle 11. června 2023
Svátek slaví Bruno, zítra Antonie
Oblačno, bouřka 24°C

Vrah knihovnice Hanky (†27): Trpí duševní nemocí, vězení se nejspíš vyhne

Autor: shp - 
15. října 2016
21:24

Vraždil, ale zodpovědný za smrt mladé knihovnice nejspíš nebude. Vlastislav A. (29), který zabil na Plzeňsku knihovnici Hanku B. (†27), trpí duševní nemoci, odhalil nový posudek, informovala TV Nova.

Vlastislav podle nového rozsudku není duševně způsobilý a za své jednání by tak neměl být trestně zodpovědný. Zhodnocení psychického stavu muže má k dispozici Plzeňský krajský soud. Jde přitom již o druhý posudek, podle něhož Vlastislav trpí duševní chorobou.

Případ se odehrál v květnu 2015 v obci Horní Bříza. Vlastislav chodil do zdejší knihovny na internet zdarma. Hanku v ní chytil pod krkem a donutil zavolat do televize. Následně ji ubodal, pláchl z místa, ale byl brzy zadržen.

zwil ( 15. října 2016 22:53 )

Tak to si snad delaji prd.el!Tahle zas.rana smazka býa dost pricetna na to,aby po cinu zdrhla...takze moc dobre zkur.visyn vedel,co udelal...za to by mel sedet,az zcerna.Jestli ho jeste nekdy nechaj vyjit mezi lidi,pak bych hnala k zodpovednosti toho odbornika,co tyhle zasr.any posudky vyblil.Nechte ho s jeji rodinou...nebo radeji oba!Dokud v tomhle systemu budou mit tyhle zrudy furt nejake ohledy,omluvy,obetem ci jejich pozustalym nezbude nic jinyho,nez vzit spravedlnost do svych rukou...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání