Brutální útok na Oktoberfestu: Mladík (29) uřízl návštěvníkovi ucho!

Autor: lm - 
3. 10. 2016
14:27

Pětačtyřicetiletý návštěvník Oktoberfestu přišel o ucho! Nožem mu ho uřízl devětadvacetiletý muž, který na něj z neznámých důvodů zaútočil. K útoku došlo, ačkoliv byla letos na festivalu posílena bezpečnost.

Pětačtyřicetiletý muž přišel na letošním Oktoberfestu v Mnichově o ucho. V noci na neděli ho z neznámých důvodů napadl devětadvacetiletý útočník s nožem v ruce a ucho mu při rvačce uřízl. Případem se nyní zabývá policie, která zatím nezveřejnila další podrobnosti.

Mnichovský pivní festival Oktoberfest přilákal jako každým rokem miliony návštěvníků. Největší pivní festival na světě letos doprovázela přísná bezpečnostní opatření. Kvůli vzrůstajícímu napětí a hrozbám útoků vstupu do areálu předcházely bezpečnostní prohlídky. Místo konání bylo navíc obehnáno plotem.

Festivalu, na kterém teče alkohol proudem, se ale násilí nevyhýbá. Policisté každoročně řeší rvačky mezi podnapilými návštěvníky. Před dvěma lety tu policisté dokonce řešili znásilnění 24letého Brita.

nezadat1 ( 3. října 2016 15:08 )

Ať je rád,že jen ucho,běžně ty arabský ku+rvy řežou hlavy.Doufám,že opět bude volit smradlavou makrelu aby přišel i o druhé a byl opět asymetrický.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud