Dítě (3) během fotbalového utkání spadlo z tribuny! Zasahovat musel vrtulník

Dítě (3) během fotbalového utkání spadlo z tribuny! Zasahovat musel vrtulník. (Ilustrační foto)
Autor: rc - 
2. 10. 2016
11:32

Vrtulník musel zasahovat během fotbalového utkání v Českém Těšíně! Během zápasu přepadl přes zábradlí tribuny malý chlapec (3).

V sobotu se v Českém Těšíně odehrálo utkání krajského přeboru. Tamní fotbalisté hráli s Dětmarovicemi o postup v tabulce a zvítězili. Během zápasu se však odehrálo pořádné drama. Malý chlapec přepadl přes zábradlí tribuny a zasahovat musel vrtulník.

„Nebylo to příjemné. Nějaký rodič neuhlídal svoje dítě, dobrých dvacet minut se nehrálo. Chlapec byl naštěstí při vědomí, tak snad bude všechno v pořádku,“ řekl Deniku.cz sekretář českotěšínského oddílu Petr Bajtek.

Malému fanouškovi se naštěstí nic vážného nestalo. „Tříletého chlapce posádka ošetřila s podezřením na otřes mozku. Zranění bylo hodnoceno jako středně těžké. Poté byl dětský pacient transportován do Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě,“ řekl Deniku.cz mluvčí moravskoslezské záchranné služby Lukáš Humpl.

Toto nebyl první případ, kdy na českotěšínském hřišti přistávala helikoptéra. Ta totiž v areálu hřiště přistávala už minulý týden. Po zápase pobodaly vosy muže, který dostal alergickou reakci. „To už nebylo během utkání, ale vrtulník zase přistál na našem hřišti, protože poblíž žádná větší volná plocha není,“ dodal Bajtek.

Doporučujeme
defakto ( 2. října 2016 20:56 )

... který retard bere 3 leté dítě na fotbal a ještě jej hlídá tak , že spadne z tribuny ? Otce je potřeba stíhat za ohrožování zdraví a bezpečnosti svého dítěte. Některí lidi by vůbec neměli mít děti !

redyred ( 2. října 2016 13:03 )

 Cert vem fotbal.Hlavne at je dite v poradku.Drzim palce.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud