Čtyři promile v žíle a na zadní sedačce dítě: Opilá matka brázdila ulice Hlinska

Čtyři promile v žíle a na zadní sedačce dítě: Opilá matka brázdila ulice Hlinska. (Ilustrační snímek)
Autor: dce - 
22. 9. 2016
20:04

Skutečně překvapení byli policisté z Hlinska, když dali dýchnout řidičce (32), která v autě vezla i malé dítě. Namol opilá žena ale tvrdila, že pila jen nealko.

Řidičku v Hlinsku před obchodním domem kontrolovali policisté už v pondělí. Žena byla v tak podroušeném stavu, že nebyla ani schopná vystoupit z vozu. Nejprve ji zkontrolovali městští policisté a pak i ti státní. A ani jedna z hlídek nemohla uvěřit svým očím.

„Při první dechové zkoušce nadýchala neuvěřitelných 3,89 a u druhé pak 3,93 promile alkoholu. Ještě větším prohřeškem však bylo, že dotyčná vezla ve vozidle svoji malou dcerku,“ uvedl policejní mluvčí Jiří Tesař.

Na místě se opilá žena přiznala k požití čtyř piv před jízdou, o kterých si prý myslela, že jsou nealkoholická,“ doplnila mluvčí s tím, že ženě bylo sděleno podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což jí hrozí až rok ve vězení.

sores ( 23. září 2016 10:06 )

Sebrat jí dítě a jí dát obrovskou pokutu že ohrožuje život dítěti když je jí sv.ni chlast milejší! Chtělo by to na češi konečně pořádné tresty jako dělají muslimáci!Kradeš,ruku pryč.Bohužel člověk se musí bát jinak je z něj dobytek!

starypes ( 23. září 2016 06:44 )

V žíle to může mít, zákon říká, že nesmí mít alkohol v krvi.

Bystrozraky ( 22. září 2016 23:29 )

No tak co? To je dnes přece běžně. Ona si popletla demokracii s totálním bordelem, jaký tu dnes máme. Bude toho přibývat a dobře nám tak! Na vině je stát totálně neschopný k uvedení do života nějakého smysluplného pořádku. Každý národ má vládu jakou si zaslouží a dokonce dneska i zvolí.

noacojezase ( 22. září 2016 20:52 )

Máma roku, jako dar bych ji poslal do krimu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud