Už mě nebaví život: Dívenka ze Zlína vyhrožovala sebevraždou, skrývala se u kamaráda

Už mě nebaví život: Dívenka ze Zlína vyhrožovala sebevraždou, skrývala se u kamaráda. (ilustrační foto)
19. 9. 2016
10:05

Pořádně vyděsila své rodiče teprve sedmnáctiletá dívenka ze Zlína. Nepřišla domů a na sociálně sítě napsala, že už ji nebaví život. Policisté ji nakonec našli ukrytou u kamaráda.

Dívka odešla ve středu z domova a do večera se nevrátila. Policisty zalarmoval vyděšený otec. „Od dívčina přítele se otec dozvěděl, že si chce dívka něco udělat, že ji už nebaví život a že se loučí, což mu napsala na Facebooku,“ uvedla mluvčí Monika Kozumplíková.

První pokus dovolat se na dívčin telefon byl úspěšný, nicméně dívka telefon pouze zvedla a bezeslova ho zase položila. Od té doby byl mobil vypnutý. Několik policejních hlídek začalo propátrávat autobusová a vlaková nádraží ve Zlíně a Otrokovicích. Bez úspěchu...

„Podle postupně získaných poznatků o možném pohybu dívky po ní pátrali policejní psovodi, policisté z obvodních oddělení, prvosledové hlídky, kriminalisté, v hledání pomáhali i strážníci městské policie,“ informovala Kozumplíková. Policisté dívku hledali v nočních podnicích, parcíh, nemocnicích, nákupních centrech i na železnici. Ráno se dozvěděli, že děvče nepřišlo do školy.

„Krátce po půl desáté dopoledne dívku po dvanácti hodinách hledání vypátrali v Napajedlech u kamaráda. Po prohlídce lékařem ji po poledni předali v pořádku rodičům,“ dodala mluvčí.


petrzn ( 19. září 2016 10:27 )

Kamarád do ní vložil zase novou chuť do života. Osobně a opakovaně.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud