Matka roku z Jihlavy: Dítě jí vylezlo na mříž v pěti metrech

Matka roku z Jihlavy: Dítě jí vylezlo na mříž v pěti metrech.
Autor: dce - 
18. 9. 2016
20:22

Stačila jen chvilka nepozornosti a dítě (5) z Jihlavy vylezlo na venkovní mříž okna do výše pěti metrů. Jen zázrakem se chlapci nic nestalo. Matka teď všeho lituje.

„Můj expřítel mi ukazoval něco na telefonu,“ řekla matka televizi Nova na vysvětlení, proč své dítě v tu chvíli nehlídala. Na fotografii je vidět malé dítě ve výšce několika metrů, jak stojí na vršku mříže okna.

Pád na chodník by mohl skončit tragicky. Naštěstí se chlapci nic nestalo. „Ano, je to velká chyba, moje nepozornost, moje velká chyba,“ uznala žena. Jenže to už je pozdě, podle všeho se biologický otec dítěte plánuje obrátit na sociálku.

dfghjk ( 19. září 2016 14:26 )

Šikovnej kluk! Jinak blesku plesku, běž se podívat na kdejaké dětské hřiště, spadnout z některé z prolézaček by taky mohlo skončit těžkým zraněním a nikoho no neznepokojuje.

oliiiii3 ( 19. září 2016 12:39 )

Proc zase sociálku, stalo se to , to neznamena ze maminka není nezodpovedna, v naší době to bylo pomalu na dennim poradku , vysoke stromy, lezeni pres ploty na svestky a to muzu pokracovat. Dnes dite nekam vyleze a uz to resi sociálka. At resi cerny, v chumelenici chodi v kratasech a bez rukavu. To nikdo nevidi.

aneleh71 ( 19. září 2016 12:27 )

Jsem docela ráda,že moje děti už jsou dospělé.Představa že mě tahají po sociálce za to,že mi kluk vylezl na strom za barákem je docela hrozná.Fakt jsou dneska lidi pošahaný....chudák máma,hned se z ní dělá matka,která se nestará o dítě.Už jen ten pitomec,který to honem fotil a posílal by zasloužil pár přes h..u.

zednik ( 19. září 2016 09:33 )

Jeho další expedice bude na Nový Zéland na Routeburn Track

eIiska963852 ( 19. září 2016 07:41 )

No a?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud