Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť 7°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Aneta měla ránu na hlavě, patolog to nikam nenapsal, tvrdí její matka

Autor: dce - 
15. září 2016
20:01

Modřina na noze, rána na hlavě. Aneta měla podle slov její matky na těle i další zranění, která pitevní zpráva vůbec nezmiňuje. Policie v minulých dnech případ už podruhé uzavřela jako sebevraždu, Anetina matka se s tím ale dál nechce smířit.

Aneta R. zemřela před dvěma lety. Policisté případ její podivné smrti už podruhé uzavřeli jako sebevraždu. Aneta se vlivem toxické psychózy měla ubodat nožem. Zasadila sama sobě 13 ran - trefila i plíci a třikrát srdce.

Svědkem otřesné události byl i přítel Anetiny kamarádky Kateřiny Ahmad. Ten se dívce údajně nůž snažil i vytrhnout, ale nepodařilo se mu to, a dívka ho dokonce pořezala. Nakonec její šílenství polevilo. Ahmad s Kateřinou zavolali lékaře, ale ten už mladé ženě nedokázal pomoci...

Otázku, kterou si pokládá zejména Anetina matka, je, zda to tak bylo doopravdy. Se závěry policistů nesouhlasí a má hned několik důvodů. Její dcera prý drogy nebrala, dále byla pravačka, ale do těla se podle matky měla bodat levou rukou. Navíc zmizelo i dívčino srdce, což vyplulo na povrch až při repitvě po několika měsících.

Z pitevní zprávy byly podle FTV Prima ovšem navíc vynechány Anetina další zranění - modřina na noze nebo rána na hlavě! Matka proti rozhodnutí policie chce podat stížnost, a tak se případ jen tak neuzavře.

j_i_r_i_k ( 16. září 2016 11:42 )

Kdo jsi, že tady píšeš takové bludy. Prej měla schizofrenii o které nikdo nevěděl, tak hlavně že ty jsi jediný člověk, který to ví. Schizofrenii nejde dlouhodobě skrývat, muselo by se o tom vědět. Že tito lidé mají nesmírnou sílu, to je jen psychiatrická propaganda, člověk má sílu takovou jaké má fyzické svaly. Byly nainstalované kamery? a kde jsou záběry? Nevěřím tomu, že se někdo zabije bodáním do srdce, i odborníci tuto verzi zpochybňují, prostě to nejde. Navíc výpověď Mohamedána je taky nesmyslná, prej jí našel zrovna ve chvíli kdy se bodala nožem, zajímavá náhoda. Chtěl jí v tom zabránit a ona ho přeprala, no jasně tomu tak budu věřit. Podle toho co tu píšeš, to spíš vypadá, že ty jsi ten vrah, nebo vraha znáš a neobratným způsobem se snažíš zpochybnit co se stalo.

jany ( 16. září 2016 02:10 )

mozna se maminka moc trapi a smirit se s tim,ze divka fetivala a nela mileho araba je pro ni tezke?

Rina ( 15. září 2016 23:45 )

 Aneta měla schizofrenii o které nikdo nevěděl. Tyto lidé mají nesmírnou sílu. V osudný den se pohádala s přítelem a nechtěla být sama. Byla rebelka a záhadná. Přátelé rozhodně drogy nebrali. Přesto se obrací v hrobě, co její matka předvádí a říká v médiích za nesmysli. A foto z pitevny to je od matky síla. Nechce se smířit s tím , že Anetka si s ni nerozuměla a raději bydlela u kamarádky. Na hlavě A.nic neměla ani na noze. Matka si donekonečna vymýšlí, aby ji lidé litovali. Policie v nicem nepochybila, v domě byli nainstalovány kamery atd.Nechte už těch spekulací. Chudák holka , ale mohli ve spánku zemřít její přátelé...

tuzexovej_frajer ( 15. září 2016 22:53 )

A to kladivo pak spolkla. Není pochyb, že to byla sebevražda

tuzexovej_frajer ( 15. září 2016 22:39 )

Samozřejmě

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání