Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 10°C

Pod vlivem drog se ubodala: Policie podruhé uzavřela smrt Anety R. jako sebevraždu

Autor: dce - 
14. září 2016
07:59

Budou tomu dva roky, co za záhadných okolností zemřela Aneta R. Policie už případ uzavřela loni v lednu, státní zástupkyně Lenka Bradáčová ale nařídila kvůli nesrovnalostem případ znovu otevřít. Policisté se ovšem i podruhé dobrali stejného výsledku - Aneta vlivem toxického šoku spáchala sebevraždu. Měla se třináctkrát bodnout do těla!

„Úmrtí bylo řádně prošetřeno a nebyly zjištěny konkrétní skutečnosti, které by nasvědčovaly cizímu zavinění,“ napsal podle serveru Aktuálně.cz v usnesení vrchní komisař Petr Vácha. Smrt Anety R. je již podruhé uzavřena jako sebevražda. Nesrovnalosti z případu ale nezmizely.

Aneta v osudný den navštívila s přáteli bar Coco. Popíjeli a povídali si, ale na večírku nechyběly ani drogy – Aneta i její přátelé si dali kokain. Když dorazili domů, dala si Kateřina s Ahmadem ještě druhou dávku, Aneta odmítla. Ahmad s Kateřinou šli pak spát.

V sedm ráno pak našel Ahmad Anetu v kuchyni s nožem v ruce. Podle jeho výpovědi se s ním bodala do hrudi. „Ahmad nevěděl, co má dělat, aby jí nůž vytrhl, nicméně sáhnul po něm pravou rukou, Aneta jej tím nožem řízla nebo bodla, neví, ačkoli to bolelo, pořád se snažil jí nůž vzít, nicméně měla velkou sílu,“ stojí v usnesení.

Přivolaný lékař už dívce nedokázal pomoci - zasadila si 13 ran, přičemž zasáhla plíci a třikrát srdce. Závěrem policie je toxická psychóza, která u dívky propukla po kombinaci alkoholu a kokainu.

Policie v obnoveném vyšetřování provedla rekonstrukci osudného dne - nemohla ale proběhnout v bytě, kde k celé události došlo, jeho majitel Ahmed totiž byt zanedlouho poté prodal. Rekonstrukce tedy byla provedena jinde.

Policie tentokrát vyslechla zasahujícího lékaře, který byl jako první na místě. Své prvotní tvrzení, že z výpovědi hysterické Kateřiny pochopil, že byla na místě ještě čtvrtá osoba, ale tentokrát stáhl. Přesto jsou v případu další otazníky.

Jedním z nich je například Anetino srdce, které zmizelo a ani lékaři ani policie stále neví kam. Ani detektor lži, který ačkoliv není považován za přímý důkaz, nebyl v případu výslechu Kateřiny a Ahmeda zcela jednoznačný. Atypické reakce se však přisuzují jiné národnostní příslušnosti Ahmeda, který pravdu může podle Váchova usnesení chápat jinak.

Matka Anety ovšem se závěry policie ani teď nesouhlasí a plánuje proti rozhodnutí podat stížnost.

ambree ( 14. září 2016 17:46 )

 Hnus, Kramného a Nečesaného honí bez důkazů, ale muslima, navíc drogového mafiána se bojí, jak čert kříže. Chdák holka a její maminka.

fujhnus ( 14. září 2016 14:27 )

a jak to vedeli ze se trikrat bodla do srdce kdyz tam zadny nebylo

joanna5 ( 14. září 2016 12:56 )

hlavně ze vydelavaji miliony na debilnich pokutach, honi lidi na kolech, mlady za blbosti... tento stat stoji za nic, kam nas dovedli ti v te praze - smest je vsechny tam od stolu....

ellenic ( 14. září 2016 11:56 )

Chudák Aneta , kdo ví, jak vše bylo. Proč to svinstvo ta její kamarádka tahala domů i s Ahmedem . Kamarádka a drogy, pěkný hnus, tu by teď mělo trápit svědomí .

moiaza ( 14. září 2016 11:50 )

Feka sem, fetka tam, jejich problém.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání