Zloděj smolař se schoval v kadibudce: Vypadl ven zamazaný od výkalů

5. 9. 2016
20:51

Zloději (20) v Plzni se na paty přilepila smůla. Když utíkal s lupem z hudebního klubu, ukryl se v kadibudce. Jenže to neměl dělat, protože ho tam jeho pronásledovatelé vzápětí objevili a „toitoiku“ převrátili na bok. Lupič tak rázem skončil celý zamazaný od lidských výkalů.

Pachatel se pokusil obohatit se v klubu Pantheon v centru Plzně. „Mladík sebral peněženku, která ležela u pokladny. Bylo v ní přes 21 tisíc korun,“ uvedla pro Aha! policejní mluvčí Martina Korandová. Jenže krádež se neobešla bez povšimnutí hostů i vyhazovačů, kteří pak začali zloděje stíhat.

Schoval se před nimi rychle do mobilní toalety Toi Toi, jenže vzápětí se s ním kadibudka začala třást a posléze byla zvenčí převrácena na střechu. Poté z ní muž vypadl ven s překvapeným výrazem a nepěkným odérem od toho, jak se zamazal od fekálií. Lupič se ani přes nepřízeň osudu nevzdal a běžel dál, jenže mezitím část odcizených peněz poztrácel.

Daleko ale neutekl. „Zadrželi ho o ulici dál. Se zbytkem peněz se schoval pod zaparkovaný automobil,“ dodala mluvčí Korandová. Policisté si na pomoc přivolali ještě městské strážníky, kteří disponují specializovaným vozidlem určeným pro převoz silně znečištěných lidí. Tím silně zapáchajícího zloděje odvezli na policejní celu. Nyní je vyšetřován kvůli krádeži.

 

ejvm1712 ( 6. září 2016 11:09 )

Prostě sráč! Tohle by měli udělat s každým takovým.

djaba ( 6. září 2016 05:38 )

 Typický nevolič ČSSD .

rentierskej ( 5. září 2016 23:59 )

..krakonos500 ( 5. září 2016 23:18 )

 Typický volič ČSSD.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud