Expolicista Kadlec opět boural, ale na magistrátu na něj čeká nový řidičák

Autor: msy - 
29. srpna 2016
23:00

Bývalý policista Kadlec opět řádil. A to v pátek, kdy několikrát boural do okolo stojících vozidel. Na místě odmítl dechovou zkoušku a nenechal si vzít krev. Místo toho, aby ho policie potrestala a vzala mu papíry, ale může jezdit dál. Na magistrátu má totiž vystavený fungl nový řidičák!

Kadlec pracoval dříve jako instruktor Policejní akademie a „proslavil“ se tím, že v dubnu 2016 v opilosti naboural a poškodil 29 zaparkovaných vozidel. I tak ale stále uniká spravedlnosti a může jezdit dál. Na magistrátu mu totiž vyrobili nový řidičský průkaz za údajně ztracený, který před nějakou dobou nahlásil.

Úředníci tvrdí, že jim policie neřekla, aby to nedělali, proto nemohli jednat jinak a vystavili mu nový. Jeho bývalý nadřízený, ministr vnitra Chovanec, to neschvaluje.

Chovanec si dokonce vyžádal od policie podrobnou analýzu a hodlá apelovat na ministra spravedlnosti Pelikána. Má pocit, že v tomto případě není dodržován český právní řád. Pelikán řekl, že je jasné, že Kadlec porušuje právní řád. A policie by to měla řešit.

Video Expolicista Kadlec opět boural. - Blesk - David Malík

To se ovšem neděje. Kadlec všem vesele ukazuje svoje náhradní „papíry“ a chystá se vyzvednout si nový řidičák už brzy. Musela by zasáhnout policie a úředníkům vydání průkazu zakázat. Kdo bude ale mrštnější? Kadlec, nebo strážníci? Odpověď snad ani není radno tipovat.

istyl ( 30. srpna 2016 10:06 )

pripad expolicajt Kadlec a jeho havarie pod vlivem, ukazuje jasne na to,ze ne všichni jsme si rovni před zákonem...tihle jsou samozrejme rovnejsi a proto by měli byt posuzovani daleko prisneji, nez obycejny plebs...protože tohle udelat obycejny smrtelnik, ne policajt, tak z nej statni masinerie sliknou kuzi..tomuhle ještě vydaji nahradni ridicak...

pepen ( 30. srpna 2016 09:18 )

Divíte se-můžeme si za to sami!Češi nic jiného neumí,než na diskusích a v restauracích nadávat nic víc!!!Politici ,,v uvozovkách,,si tu s námi dělají co chtějí!!!!Od roku 1990 se tu odehrál katastrofální scénář-to už nedá nikdo dohromady.Zákony a justice v Česku rovná se banánová republika!!!!Nezávidím mladé generaci v Česku.Ty nás budou proklínat,kudy budou chodit!!!!!Havlova...,,PRAVDA A LÁSKA ZVÍTĚZÍ,, šlo mu jen o majetek,aby dostal zpět a jeho banda neoprávněně a slávu!!!

stacho ( 30. srpna 2016 07:36 )

Jednou přec e musí na ty sku.rve.ne. k.r.y.s.y přijít smrtelný mor

starypes ( 30. srpna 2016 06:30 )

Lidí na světě je opravdu jako sra*ek, ale nejvíce těch sra*ek je u nás na různých úřadech a magistrátech.

st.rec ( 30. srpna 2016 06:16 )

Lidí je jako sr*ček Kefalín,ale nadlidí je málo a právo platí jen pro někoho. YouTube,justiční nepravosti-doporučuju zhlédnout.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud