V porsche jela pro muže do hospody: Vytlačila škodovku s 10letou holčičkou

17. 8. 2016
11:17

Když má řidič v rukou volant velkého silného porsche, nic mu nemůže stát v cestě. Riskantní a neohleduplnou jízdu, která jen zázrakem nestála nikoho život, předvedla překvapivě řidička bílého bouráku. Předjížděním na úzké silnici vytlačila z vozovky protijedoucí škodovku,

Hodně horké chvilky zažili na silnici mezi britskými městy Rudson a Bridlingon všichni účastníci provozu. Celou bezohlednou jízdu natočil na palubní kameru Damien Rudson, který v tu chvíli vezl v autě celou svou rodinu – manželku a dvě malé děti.

Damien jel po úzké vozovce za modrým citroënem. „Všichni jsme v koloně dojeli pomalu jedoucí traktor, takže jsme začali zpomalovat,“ popsal britskému Daily Mailu Damien Rudson.

Cesta se mírně klikatila, přesto bylo vidět, že se z protisměru přibližují jiná auta. Na to rozhodně nedbala řidička bílého Porsche Cayenne, které se v okamžiku zezadu přiřítilo. Žena předjela Damiena a totéž se chystala učinit s modrým citroënem, ve kterém cestoval postarší manželský pár. „Porsche kolem nás doslova prolétlo,“ popsal ještě dlouho poté šokovaný řidič.

Video Porsche nebezpečným předjížděním vytlačilo škodovku ze silnice. - youtube.com
1080p 720p 480p 360p 240p

Přímo před citroënem se totiž v protisměru objevila bílá škodovka. Bezohledné řidičce to bylo jedno a mezi obě auta se vecpala. Byl to však zřejmě jediný možný manévr, který by zabránil čelní srážce. Škoda musela vyjet z vozovky do pole vedle, modrý citroën šokovaně zastavil, stejně jako Damien se svým autem. Opodál zastavila také řidička bílého Cayennu.

Všichni byli v obrovském šoku. Ve škodovce na sedadle spolujezdce seděla teprve desetiletá dívka, která z šoku dostala nezastavitelný záchvat pláče. V obrovském úleku byl také starší manželský pár. Když řidička v papučích na nohou vystoupila z auta, všechny doslova dorazila svým vysvětlením na adresu šílené jízdy. Spěchala prý, aby vyzvedla manžela z hospody. „Řidička se klepala a plačící dívce se omlouvala. 'Myslela jsem, že tu všichni zemřeme,' třásla se. Nakonec řidiče citroënu objala,“ popsal hrozivě vypadající incident, který nakonec dopadl dobře, Damien.

Doporučujeme
1049an ( 17. srpna 2016 16:22 )

Ať žije Putin, poslední normální státník v Evropě, troubo.

rentierskej ( 17. srpna 2016 14:52 )

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud