Proč se to muselo stát zrovna tobě? Přátelé oplakávají Drahušku, která zemřela při nehodě na Frýdlantsku

12. 8. 2016
11:19

Měli mít celý život před sebou. Užívali si poslední prázdniny po maturitě a jedna hloupá chyba je stála život. Devatenáctiletí Lukáš a Drahuška zemřeli ve středu večer při nehodě na Frýdlantsku. Jejich přátelé teď teskní na Facebooku.

Byla středa večer, když policisté, hasiči i záchranka vyjížděli k vážné dopravní nehodě mezi Frýdlantem a Dolní Řasnicí. Z vozu vytáhli zraněného řidiče a dva mrtvé – byli to Lukáš (†19) a Drahuška (†19), jejichž nadějný život ukončil náraz do stromu.

Policie příčinu stále vyšetřuje, vůz patrně dostal smyk, mladý řidič ztratil kontrolu nad řízením a bokem narazil do stromu. Z Opelu zbyly jen plechy. Řidič podle všeho nebyl opilý ani pod vlivem drog. Podle serveru TN.cz je možné, že se vyhýbal zvěři.

„Vrať se! Nedám to tu bez Tebe! Tak strašně to bolí! Prosím!!!“ smutní Drahuščina kamarádka Zdenča. A není jediná, na Drahuščině facebookovém profilu teskní celá řada jejích přátel a známých. Nikdo nemůže uvěřit tomu, co se stalo.

„Byla jsi skvělá přítelkyně, vždy jsi mi se vším pomohla, s tebou jsem se vždy smála, i když mi do smíchu nebylo, ty jediná jsi mě dokázala udělat šťastnou a na to nikdy nezapomenu. Budeš navždy v mým srdíčku,“ napsala Kája.

„Byla jsi jako moje sestra, můj záchrannej člun. Pomáhala jsi mi vždycky, když jsem byl v úzkých... Měli jsme spolu plány do budoucnosti! Měla jsi jít se mnou na vysokou! Měla jsi jít se mnou jednou do práce! Neměla jsi nás nikdy opouštět!“ truchlí Michal.

tomik007 ( 12. srpna 2016 17:30 )

Typicky hybrid

oxygene.p ( 12. srpna 2016 15:57 )

Každý máme svůj čas a její vypršel.

tomik007 ( 12. srpna 2016 14:59 )

FEJZBUUK se v Cezku evidentne pouziva hlavne pro komunikaci s mrtvymi

cojavim ( 12. srpna 2016 13:05 )

ale tady jste na blesku, musíte být rád, že alespoň napsali, že to bylo vozidlo a ne motorka nebo tak něco

JelenovipivoneleJ ( 12. srpna 2016 12:24 )

Je to podivné. V článku se píše: "Z Opelu zbyly jen plechy" a na fotkách je rozstřelený Renault.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud