Znásilnění na High Jumpu v Hřiměždicích: Policie hledá svědky

Znásilnění na High Jumpu v Hřiměždicích: Policie hledá svědky.  (Autor: archiv Blesku)
Autor: ČTK - 
10. srpna 2016
16:16

Kriminalisté prověřují případ znásilnění na víkendovém mistrovství republiky v extrémních skocích do vody High Jump v Hřiměždicích na Příbramsku. Obětí byla údajně dvacetiletá dívka, sdělila dnes ČTK mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Událost se podle ní stala v pátek mezi 21:00 a 22:00. Policisté žádají svědky, kteří si všimli dvacetileté dívky, již drželi dva muži v podpaží a proti její vůli ji táhli od záchodů u lesa směrem ke stanu, aby se ozvali na telefonní čísla 974 879 516, 724 128 090 nebo na bezplatnou linku 158.

„Poškozená je štíhlé postavy, má tmavé delší vlasy a měla volat o pomoc. Oblečena byla do riflí, černé mikiny s kapucí, měla světlé boty, batoh na zádech a na očích černé dioptrické brýle,“ uvedla mluvčí.

Sportovní akci sledovaly v zatopeném lomu tisíce lidí. Součástí mistrovství byl bohatý doprovodný program. Od pátku do neděle zastavily policejní hlídky v obcích Hřiměždice, Vestec a Nečín 53 řidičů, kteří před jízdou pili alkohol. Z toho u čtyř naměřili nad jedno promile a stíhají je kvůli ohrožení pod vlivem návykové látky. Dalších pět motoristů mělo podle Schindlové pozitivní test na drogy, především na marihuanu a na metamfetamin.

Safety_Guard ( 12. srpna 2016 14:15 )

Důležité je se v podobných situacích chránit. Například existují mobilní aplikace, které mohou chránit nás a naše blízké. Aplikace Safety Guard umožňuje díky nonstop monitorovacímu centru služby podobné osobní ochrance. Stačí zatřepat telefonem a mobil vyhlásí poplach.

sores ( 10. srpna 2016 17:26 )

 Další doby.tkové co se chovají jako muslimové a zprzní holku! Okamžitě vykastrovat ty s.vi.ně odpo.rný. Když si neudrží ptáka v kalhotech, tak proč si nezaplatí proboha k.ur.vu????

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud