Bili ho pěstmi a škrtili! Chlapec (7) prožil drsnou šikanu na dětském táboře

Chlapec tvrdí, že ho ostatní děti na táboře šikanovaly.  (Autor: Reprofoto TV Nova)
Autor: shp - 
4. srpna 2016
21:09

Rodičům zavolalo vedení dětského tábora v Krásné Lípě na Šluknovsku, ať si přijedou pro svého syna. Sedmiletý chlapec prý nedokáže udržet stolici. Když ale maminka s nevlastním tatínkem pro syna přijeli, okamžitě pojali podezření, že bylo jejich dítě na táboře šikanováno.

Chlapec měl totiž břicho i nohy plné modřin. Ruce měl rozkousané do krve od nervů, které na táboře prožíval. Podle rodičů jejich dítě ostatní chlapci šikanovali a ponižovali ho.

Vysypal jsem jim koš, tak mi říkali 'smeťáku',“ řekl šikanovaný chlapec TV Nova. „Fackovali mě, pěstí mi dávali, škrtili mě,“ dodal. „Můžu být ráda, že se mi dítě vrátilo živé,“ prohlásila maminka.

Hocha prohlédl lékař a rodiče následně podali na policii v Rumburku trestní oznámení. Vedení tábora taktéž chce, ať se incident prošetří. Konflikty mezi dětmi podle něj byly vzájemné.

baronessa ( 5. srpna 2016 06:20 )

 Sedmileté dítě je malé dítě, teprve prvňáček. Je ostudou vedení tábora, nevšimnout si něčeho takového. No, a Rumburk....to byl nějaký speciální tábor pro minoritu? Podle toho chování bych na ni usuzovala.

usti ( 4. srpna 2016 23:19 )

Mi jsmese taky prali do krve a bili sme se hlava nehlava a co jsme tady a mame spominky a co kdiž ten kluk bil maminčin mazanek? mnel proste strach bili nanho hodne jemu 7 proboha muj kluk zase mlati jine deti a co mam ted delat? Mam jedno pravidlo uhod ti nebo te uhodi on

usti ( 4. srpna 2016 23:05 )

Asi nemate deti ostatni ja diki bohu takoveho kluka nemam ale co kdiby se to stalo vasemu synovi?? Mozna by to bilo horsi

simeone ( 4. srpna 2016 21:36 )

Tak tento rozmazlenec at je rád že není vojna.Po týdnu by si hodil mašli.My jsme se o přestávce mlátili hlava nehlava a nikdo si nestěžoval protože by byl pro smích. Už je tomu 45 let, bylo to krásné a spokojené mládí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud