Pár neplatil nájem, tak nahlásili na úřadu bombu: Báli se, aby nedostali vynadáno od otce

Pár neplatil nájem, tak nahlásili na úřadu bombu: Báli se, aby nedostali vynadáno od otce.
Autor: lac, dce - 
19. července 2016
17:41

Povedený páreček z Mostu stanul konečně před soudem. Na místním úřadě totiž jak muž, tak žena pár dní po sobě nahlásili bombu. Důvod je k smíchu. Zato jim moc do smíchu nebude - soud oba uznal vinnými.

Případ kontroverzního mladého muže řešil mostecký soud. Nepříliš chytrého dvaadvacetkrát soudně trestaného zloděje, Josefa B. (33), uznal vinným z šíření poplašné zprávy a jeho počínání ocenil dvěma lety vězením.

19. listopadu 2014 ráno a odpoledne nahlásil, že je bomba na Stavebním a bytovém družstvu Krušnohor v Mostě. Důvod? Mladý muž se bál otce, a kdyby ten v kritický den došel na byťák, kam ho pozvali, zjistil by, že synáček neplatil nájemné z peněz, které mu svěřil. A dluh na nájmu se vyšplhal na dvacet čtyři tisíc korun.

O týden později bombu na byťáku ze stejného důvodu nahlásila jeho přítelkyně Lenka P. (33). Ta byla odsouzena podmínečně. Každý podle zásluh navíc musí uhradit škody za zbytečné výjezdy.

naidka ( 19. července 2016 18:58 )

Zlatí naši fikaní cigoši, lišky podšité.

nick55 ( 19. července 2016 18:30 )

To máš pravdu, jen mi to tak k smíchu nepřipadá

lunatic ( 19. července 2016 18:16 )

Ten mladý muž by měl zažalovat ty,kteří jej označili za nepříliš chytrého - za vysouzené prostředky by pak doplatil nájem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud