Neděle 26. března 2023
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita
Oblačno, déšť 12°C

Veronika (†17) se oběsila, zdrcený přítel udělal po její smrti dojemné gesto

Autor: shp - 
2. července 2016
13:33

Byla tak mladá, ale přesto se rozhodla skoncovat se životem. Teprve sedmnáctiletá Veronika se oběsila v lesíku v Buštěhradu na Kladensku. Ještě den před smrtí se přitom zvesela bavila s kamarádkami. Zdrcený přítel mladé dívky se po její smrti rozhodl uctít její památku dojemným gestem.

Veronika se oběsila v lesíku nedaleko základní školy. Navíc v den, kdy se rozdává vysvědčení. Místní si tak mysleli, že za sebevraždou mladé dívky mohou stát špatné známky. Podle známých však Veronika žádné problémy ve škole neměla.

Co tedy stálo za smrtí mladé dívky, je předmětem policejního vyšetřování. „Událost mohu potvrdit, ale vzhledem k věku zemřelé a s ohledem na rodinu nebudeme poskytovat bližší informace,“ uvedl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Vzhledem k dobré náladě Veroniky den před smrtí to vypadá, že jednala zkratovitě. Možná kvůli problémům v lásce. Co se stalo mezi ní a přítelem Filipem, však vědí jenom oni. Mladík je však z její smrti zdrcený.

Den poté, co si vzala život, si na svůj Facebook nahrál dojemnou fotku, na níž se usmívá právě s Veronikou. Tehdy byli spolu viditelně šťastní. Jejich společným zážitkům je však bohužel konec…

Tichavoda ( 15. července 2016 07:02 )

 Do zakladky v Bustehrade nechodila. Filipa opravdu hrozne moc milovala, ale nebyl to uplne normalni clovek. Furt mluvila o nadprirozenu, cerny magii. Mela furt tendenci se podrezavat. Tak uz jen bylo otazkou casu kdy si neco takoveho udela.

pekaaaros ( 2. července 2016 20:33 )

wanaxa: nemůžou, protože my jim na to klikneme. o nic jinýho nejde. proto to bude chtít na to neklikat. Od teď už na takový zprávy vůbec nekliknu. Ale k čemu to bude, když z tisíců lidí jeden neklikne? Proto nesmíte kliknout se mnou. A další, co to čtou taky.

wanaxa ( 2. července 2016 20:29 )

to si ty jedy nemůžete odpustit ani v takovém případě?

zdenekk_ ( 2. července 2016 17:29 )

Ať je rád, že si to hodila teď a ne až by spolu měli rodinu.

sendrasak ( 2. července 2016 16:03 )

A blbci, jako ty, ne a ne chcípnout.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání