Děda opilec znásilnil své vnučky (6): Holky chtěly, ať je šimrám, bránil se

Vlastimil F. z Brna znásilnil dvě své šestileté vnučky. Odsedí si za to sedm let.  (Autor: Foto Blesk – Jiří Nováček)
Autor: jn - 
25. května 2016
18:40

Dlouholetým nasáváním si Vlastimil F. (61) z Brna propil mozek. Klesl tak hluboko, že vloni nacucaný jako slíva znásilnil vnučky (6).

„Dvojčátkům strkal do přirození prsty, ostrouhanou voskovku, malý vibrátor, a dokonce i vidličku. Když se bránila, jednu z nich zfackoval,“ obvinila chlíváka žalobkyně.

„Holky chtěly, ať je šimrám. Lechtal jsem je po těle, ale na přirození ne, jenom na slabinách,“ hájil se věčně nacucaný alkoholik na pokraji rozpadu osobnosti. Neuvěřila mu ani jeho dcera, která jej na pokyn gynekoložky udala. A už vůbec neobelhal soud.

Za znásilnění poslal úchylného důchodce na sedm let za mříže. Zároveň musí podstoupit protialkoholní a sexuologické léčení. „Deviant chlastat nesmí,“ prohlásila totiž rezolutně psychiatrička, která dědka zkoumala. Vlastimil F. se proti rozsudku odvolal. A od soudu zamířil – kam jinam než přímo do hospody na škopek.

Sirael ( 26. května 2016 22:39 )

Je strašně jednoduchý uvěřit bulváru každý slovo. Musí si všechno pribarvit Tento článek je z poloviny založený na lži.

ellenic ( 26. května 2016 10:54 )

hofihofi Jsi ubožák a hodně lidí to o Tobě na diskuzích ví. Do velkých hub nadávej své partnerce, úchyly nesnáším a ty to nejspíše i schvaluješ, hlupáku .

balika ( 26. května 2016 07:46 )

Duko alias rego - tolik žlučovité a zavilé nenávisti jako ty, musí mít jen zakomplexovaný nýmand, který se v životě neprosadil .

Duka_je_zmrd ( 25. května 2016 22:26 )

To je baliky fotr

tomik007 ( 25. května 2016 20:35 )

Jezdi skodovkou, posloucha Gotta a pije Plzen

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud