Pedofil z Plzně se ukájel nad vlastním synem (4), po dceři (11) chtěl sex!

Pedofil z Plzně se ukájel nad vlastním synem (4), po dceři (11) chtěl sex!  (Autor: Zbyněk Schnapka)
Autor: zb - 
24. května 2016
20:31

Peklo musela snášet školačka Miroslava (11) z Plzně. Její vlastní otec Ivan B. (35) jí doma osahával a chtěl s ní souložit. 

Sexuálně se ukájel i na synu Ivanovi (4). „Stáhl mu při spaní slipy. Jednou rukou ho držel za penis a druhou se ukájel až do ejakulace,“ uvedl státní zástupce Martin Rykl. Chlípník se teď u soudu přiznal. „Dcera chodila po bytě ve spodním prádle. Sahal jsem jí na prsa, mezi nohy na stehna a zadek. Měl jsem na ní strašnou chuť,“ líčil Ivan B.

Dceru také špehoval klíčovou dírkou, když byla v koupelně, a přitom onanoval. „Jednou při sprchování jsem jí sahal na prsa, měl jsem ztopořený úd. Říkal jsem jí, že budu její první milenec, zbavím jí panenství a budeme spolu souložit. Kdyby souhlasila, tak jsem s ní pohlavní styk určitě měl,“ dodal Ivan B. Teď mu hrozí až 12 let vězení.

nyxx ( 13. června 2016 16:36 )

Meleš blbosti! Tebe vychoval současný svět k pedofilii nebo třeba k vraždě? Mě tedy ne a můžu vidět v TV cokoliv z toho hnusu a stejně to nepáchám. Takový kydy, že všechno bylo dřív lepší, mě prostě vytáčejí. Odporní úchylové byli odjakživa, ale neexistoval bulvár, aby o tom psal. Nevím, jestli jsi opravdu tak naivní nebo spíš hlpupý.

thheodor ( 4. června 2016 11:15 )

Bystrozaky-V totálním rozkladu je tvůj mozek-co tento dobře opálený úchyl má společného s touto dobou??? Tito úchylové byli a budou a většina patřila a bude patřit k těm více opáleným.............

Bystrozraky ( 26. května 2016 00:13 )

Ano. Všichni máte pravdu. Ale my víme, že současný svět, tedy ten náš tak zvaný demokratický, k tomu vychovává a sice svými zvrhými filmy, televizí,přisprostlými časopisy, novinami, bohužel, mezi které též patří Blesk. Všechno je v totálním rozkladu! Ach jo! Co s tím?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud