Poctivý nálezce vrátil v Hradci balík peněz: Majitel se hledá

Poctivý nálezce odevzdal peníze policistům.
Autor: mka - 
15. 5. 2016
13:25

Nesli jste někdy u sebe větší obnos peněz, abyste zaplatili například dovolenou nebo novou televizi? Pak jste jistě celou dobu trnuli, jestli peníze někde neztratíte. Nějakému smolaři v Hradci Králové se však ve středu přesně taková věc stala. Příběh by ale mohl mít šťastný konec, peníze totiž nalezl poctivý člověk a předal je policii!

Muž (43) nalezl větší obnos peněz ve středu večer v nočních hodinách před hradeckou restaurací Kobyla v ulici Rokycanova v Hradci Králové. Někoho by možná napadlo, že si za nalezené peníze něco pěkného pořídil, muž se ale zachoval jako poctivý chlap a peníze odevzdal na služebně policistům!

Ti sami byli jeho činem mile překvapeni, jak uvedl týdeník policie. O peníze se ale zatím nikdo nepřihlásil. Třeba smolaře ani nenapadlo, že by peníze mohl někdo vrátit?

Policisté proto vyzývají majitele většího finančního obnosu, aby se jim přihlásil. Musí být schopen přesně identifikovat výši finanční částky a bližší informace týkající se nálezu.

 

Doporučujeme
oxygene.p ( 15. května 2016 19:36 )

jestli to byl dealer nebo kuplíř s výdělkem , jsem zvědavej , jestli si proto přijde

naidka ( 15. května 2016 17:34 )

Já bych je odevzdala. Škoda, že neexistuje taková varianta, že pokud by se majitel nenašel, nálezce si může peníze nechat.

plysovykozisek ( 15. května 2016 15:27 )

 Já bych to nevracel.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud