Pátek 9. června 2023
Svátek slaví Stanislava, zítra Gita
Oblačno, bouřka 23°C

Rumun (22) přepadával ženy v Opavě. Dvě se znásilnění ubránily

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek  (Autor: Archiv Blesk)
Autor: kru, lm - 
9. května 2016
19:52

Zvrhlý cizinec (22) z Rumunska děsil ženy z Opavy. Mladík se na začátku pokusil znásilnit nejméně dvě ženy. Ty se mu naštěstí ubránily, ale policie hledá jeho další možné oběti.

První oběť si vyhlédl začátkem května. Ženu udeřil do obličeje a odtáhl ji do křoví. „Osahával ji na různých částech těla. Poškozená se intenzivně bránila a utekla,“ řekl policista René Černohorský

Ve druhém případě zvrhlík pronásledoval o tomto víkendu ženu ze Vsetínska. „Uchopil ji za vlasy a začal ji tahat do křoví. Poškozená se bránila, ale po úderu do hlavy a kopu do hrudníku nátlaku podlehla. Přesto se jí podařilo utéci na policii,“ dodal Černohorský.

Muže nakonec dopadli strážníci, když se ukájel před dvěma mladými ženami (20) v parku. Policie zjišťuje, zda zvrhlík neútočil vícekrát.

Lukas_Holub ( 7. září 2016 19:28 )

Dobrý den, domnívám se, že ovládat prvky sebeobrany je pro ženy v dnešním světe již nutností. Nemusí se tedy vždy jednat o agresivní napadení, okradení či pokus o sexuální násilí. Může to být stejně tak slovní obtěžování, šikanování nebo narušování osobního prostoru bez zjevných známek násilí. Pokud je nám takovéto chování nepříjemné, nemusíme si ho nikdy nechat líbit. Více informací jak jednat v krizových situacích lze nalézt zde: http://www.ewto.cz/bran-sve-hranice.html Lukáš Holub, lektor sebeobrany WingTsun www.ewto.cz

nyxx ( 9. května 2016 20:16 )

Takovouhle svoloč sem bereme a není ještě všem dnům konec.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání