Řidič na Frýdecko-Místecku přejel chodce a ujel. Policie po něm pátrá

Ilustrační foto
Autor: ČTK ljš - 
22. 3. 2016
11:16

Pětadvacetiletého muže, kterého v neděli v noci na dálnici D56 u Staříče na Frýdecko-Místecku srazil automobil, přejel krátce poté ještě další vůz. Jeho řidič ale z místa nehody ujel. Policie po něm proto vyhlásila pátrání. Chodec na místě zemřel.

Nehoda se stala v noci na sobotu asi 17 minut po půlnoci nedaleko obce Staříč. Po silnici ve směru z Ostravy do Frýdku-Místku šel chodec. V levém jízdním pruhu jej zachytil automobil řízený dvacetiletým mužem. "Došlo k čelnímu nárazu, po kterém zůstal sražený chodec ležet na komunikaci mezi pravým a levým jízdním pruhem," řekl l mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.

V té chvíli se k místu dopravní nehody blížil řidič zatím neznámého vozidla, který bezvládné tělo přejel. Vzápětí z místa dopravní nehody ujel. "Přejetím utrpěl muž devastující poranění neslučitelná se životem. Na jejich následky zemřel," uvedl Starzyk.

 

Policie nyní hledá svědky, po řidiči druhého vozu pátrá. "Obracíme se na širokou veřejnost. Žádáme případné svědky, kteří se v uvedené době nacházeli poblíž této dopravní nehody, viděli její průběh nebo se stali i jejími účastníky, aby nás kontaktovali na lince 158," uvedl mluvčí.

Poslední dny byly na moravskoslezských silnicích tragické. Kromě této nehody policie řešila ještě další dvě kolize s úmrtím. V noci na sobotu na Karvinsku srazilo auto osmašedesátiletého chodce. Muž na místě zemřel. Vůz řídil třiatřicetiletý muž, podle policie byl opilý. V pondělí brzy ráno zase na Novojičínsku kamion narazil do odstaveného nákladního auta. Při srážce zemřel řidič stojícího vozu, který měnil píchlou pneumatiku.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud