Podivín z Pacova, který ubil družku v posteli: Po městě chodil se samopalem a žvýkal durman!

Autor: Vlaďka Hradská, ljš - 
21. března 2016
18:02

Dvakrát skončil ve vězení za krádež, jednadvacetkrát se probral na záchytce a dvakrát skončil na psychiatrii. Teď je z podivína Milana C. (35), který mimo jiné chodil po Pacově na Pelhřimovsku se samopalem v ruce, nejspíš vrah. Minulý týden podle policie ubil svou přítelkyni (†36) v posteli.

Podle deníku Aha! byl Milan C. v Pacově známá firma. Po městě se potloukal s krabicovým vínem v ruce a dokonce se často představoval jako George Bush a někdy i štěkal na lidi.

"Byl to magor. Vyprávěl nám zážitky z nebe. Třeba jak seděl na náměstí, začali lítat psi, tak se otočil a tam byl sv. Josef. Ten, co stojí v kostele, drží berli a na hlavě měl Bermudský trojúhelník. Dál říkal, že na Klingony střílel rádium z kanonu," popsal jednu z Milanových šílených historek jeden z místních mladíků.

Agrese se u pacovského podivína projevovala dlouhodobě. Chodil totiž po městě se samopalem! "I když byla zbraň nefunkční, chodil s ní všude. Do hospody, v autobuse s ní mířil na lidi. Chodil ve vojenském oblečení a v poslední době i jeho přítelkyně, včetně podivných punk účesů. Na náměstí štěkal na lidi nebo oba okusovali listy durmanu ze zahrádky," dodal mladík.

Šestatřicetiletá žena nakonec za vztah s Milanem C. zaplatila krutou daň. Protože společně brali drogy, přišla o práci, dceru, kterou jí odebrali, a nakonec i o život. Podle policie ji vrah po předchozí hádce bil desítky minut pěstí, kopal, škrtil a dupal jí po hlavě i krku. Nakonec ji nechal v posteli zemřít. Policie ho již obvinila z vraždy, na soud bude Milan C. čekat ve vazbě.

Místní si jednu z Milanových historek natočili a umístili ji na Youtube:

 

moiaza ( 21. března 2016 20:44 )

 Nebyl to bývalý spoluvězeň Alkovaška?

Ruudazvostravy ( 21. března 2016 20:05 )

 Jo a prej taki na požádání hulyl bezdomáčům čů*ráki a doma žral na hajzlu a s*ral f přetsýni.

buban ( 21. března 2016 19:45 )

Tož ta družka také nebyla zrovna nejčistští hospodyňka, ne? Tím toho týpka neomlouvám-ale svůj k svému sedá a toho stejného si hledá, ne?

tony535 ( 21. března 2016 19:42 )

Snad si nemyslite,ze pujde do basy? Nac tam je starosta?

buban ( 21. března 2016 19:41 )

Běž už do (_Y_) s těmito bláboly. Ten zas.r.a.n.ý feťák vůbec nic netuší o Zemanovi, či o pražském Hradu, či o politických stranách.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud