Sobota 2. prosince 2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Zataženo, sněžení -2°C

Hasiči jeli zachránit koně z bahna: Nakonec se z něj dokázal dostat sám

Autor: dce - 
12. března 2016
17:27

Hasiči v sobotu vyjížděli na farmu v Olomouci, aby zachránili koně uvízlého v bahně. Zvíře se nakonec z posledních sili na nohy vyškrábalo samo - hasiči se mu asi nelíbili.

Dva hasičské vozy musely dopoledne vyjíždět do Chomoutova v Olomouci, aby z bahna vytáhli zapadlého koně. Zoufalí majitelé se o to pokoušeli už nějakou dobu, ale vyčerpané zvíře ven sami nedostali.

"Kůň byl z větší části v bahně uvězněn a nedařilo se jej nijak vytáhnout. Hasiči zahájili přípravu techniky," uvedl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.

Kůň nakonec ale jejich pomoc nepotřeboval. "Z posledních sil a možná ze strachu, či nečekané pozornosti a přítomnosti tolika hasičů se kůň sám z bahna dostal, k velké radosti majitelky," dodal Hošák.

Video Hasiči jeli zachránit koně z bahna: Nakonec se z něj dokázal dostat sám - HZS Olomouckého kraje
Video se připravuje ...

mrazkova@tiscali.cz ( 19. prosince 2018 23:31 )

To jsou mi teda podmínky. Ti lidi vůbec neví, jak se o koně starat.. musím říct, že měl fakt štěstí. Tohle bych u našich koníků nikdy nedopustila. Dennodenně se o ně staráme a dbáme na to, aby měli vše, co potřebují, včetně kvalitního krmiva. Konkrétně jim kupujeme toto: https://www.energys.cz/krmiva.php

abvydavatelstvi ( 12. března 2016 18:44 )

To v čem ti idiot i ty koně chovají ....to je něco šíleného ...kde jsou ochránci zvířat ...těm koním se tam těžce chodí ..ne tak běhá ...já bych do toho bahna zamackla ty majitelé at si to užijí ....Pokud na chov někdo nemá podmínky a prachy ať si zvířata anin nepořizuje ...je to tyrani tech ubohých zvířat, které se neumí bránit .....Doufám, že to ochránci zvířat nenechají jenom tak ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud