Hledá se JARDA333! V Klatovech ukradli první značku na přání

V Klatovech ukradli podnikateli značku na přání.
Autor: ljš - 
15. 2. 2016
17:40

Netrvalo to ani dva měsíce a policie už vyšetřuje první krádež espézetky na přání. Značku ve znění JARDA333 ukradl v Klatovech o víkendu zatím neznámý pachatel.

Klatovský podnikatel si značku na přání na své BMW pořídil, jakmile to bylo možné. Jméno Jarda doplnil třemi trojkami, zaplatil deset tisíc a vyrazil do ulic. Speciální SPZ mu ale bohužel nedělala radost dlouho.

„V noci ze 13. na 14. února letošního roku neznámý pachatel v Klatovech odcizil ze zaparkovaného osobního vozidla registrační značku na přání. Majiteli vznikla škoda ve výši 5500 Kč,“ uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Okradený podnikatel teď buď bude muset zaplatit dalších deset tisíc a vymyslet si značku novou, nebo se vrátit ke staré „klasické“. Duplikát ukradeného „JARDY“ mu úředníci nevystaví. Pachatel ale může za krádež skončit i ve vězení. „Hranice, kde končí přestupek a začíná trestný čin, je 5000 korun. Je tedy jasné, že při odcizení značky na přání to skutečně budeme šetřit jako spáchání trestného činu, protože vznikne desetitisícová škoda,“ uvedla v lednu při zavedení novinky mluvčí dopravní policie Ivana Nguyenová.

rentierskej ( 19. února 2016 00:03 )

proč řešíte, že někdo si koupil spz na přání za 10 klacků? koupil si to snad za vaše peníze? někdo prachy propije, jiný prohýří s holkama a další si udělá radost s spz podle jeho gusta; jak prosté!

petricka75 ( 15. února 2016 19:55 )

 for: citruss, for...dement : ...............asi nemáš deset tisíc co??? jsi chudá.....s tímto názorem...každý si může dát ,pokud to zákon dovoluje RZ jakou chce

citruss ( 15. února 2016 19:24 )

naprosto snobská záležitost.tihleti idi.oti si o to přímo ríkaj.Oni si myslej,že jsou jako něco víc,když mají na autě podobnou věc.Dobře mu tak!!!A co když mu ta spz spadla?Každopádně je o 10litrů lehčí vocas jeden

zednik ( 15. února 2016 18:29 )

 Jen dement si koupí značku na přání. Rychlejší je spláchnot přebytečné peníze do záchodu.

janozhor ( 15. února 2016 18:08 )

Jako trofej už visí v pokoji na zdi a majitel má hlavu v dlani...10 tis. v prd....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud