Milenci při sexu v autě sjeli do rybníka! Omylem kopli do řadicí páky

Autor: dce, jp - 
25. ledna 2016
13:08

Milostné hrátky v autě na břehu Plačického písníku málem skončily tragicky pro muže (31) a ženu (29) z Hradecka. Při večerním milování vůz Isuzu Trooper sjel na zamrzlou hladinu. Než se propadl a potopil, stačili jej milenci opustit.

O rozjetí auta se nechtěně postaral jeden z milenců, který při intimních hrátkách v nastartovaném autě zavadil o řadicí páku. Jelikož byl ale písník zamrzlý, měli čas k vyskočení z vozu, než se začalo propadat. Skončilo 15 metrů od břehu potopené 5 metrů pod hladinou. Ke zdánlivé smůle tak milenci měli velké štěstí, že se jim nic nestalo.

"Řidička se svým spolujezdcem se pravděpodobně rozhodli přejet zamrzlý písník. Ale bohužel jejich „výlet“ skončil utopením vozu. Posádka stačila z vozu včas vystoupit. Automobil během několika minut zmizel pod vodní hladinou," komentovala případ tajemně mluvčí hasičů Vendula Horáková.

Hasiči v neoprenech si museli cestu k autu nejprve prořezat ledem. Pod vůz pak zasunuli nafukovací vak a pomocí navijáku ho vytáhli z vody. "Během měsíce ledna je to již druhý zásah pardubických potápěčů na potopené auto v Královéhradeckém kraji," dodala mluvčí.

jaroslavpino ( 25. ledna 2016 16:29 )

No dá se říct, že měli víc štěstí jak rozumu. I když omluvou je asi to, že v takové situaci kdo by se věnoval brzdám?

asijo ( 25. ledna 2016 15:58 )

Stacili aspoň ještě rychle stihnout selfíčko?

vosavopruz ( 25. ledna 2016 15:18 )

pořád lepší než obamova***

co-teda ( 25. ledna 2016 14:37 )

Pendrek , omylem kopli do řadící páky. Von už nemoh, tak to chtěla dodělat ,,,,no a už to bylo. Žbluňk a jsou v průseru

pavel215_klafunda ( 25. ledna 2016 14:36 )

To by odpovídalo tomu, že ti jsou tři roky, debile!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud