Auto skončilo v královéhradecké nádrži: Byla v něm žena a dítě!

Autor: ljš - 
11. ledna 2016
17:18

Podruhé se narodily! Matku s dítětem, jejichž auto skončilo v Hradci Králové ve vodní nádrži, zachránil kolemjedoucí řidič, který je také odvezl do nemocnice. Tím si ale nemohli být přivolaní hasiči jistí, a tak s vyproštěním auta spěchali, jako by šlo o život.

K nehodě došlo v pondělí v osm hodin ráno v ulici Petra Jilemnického v Hradci Králové. Osobní auto zde vylétlo ze silnice a skončilo uprostřed vodní nádrže.

"Po příjezdu první jednotky na místo určení bylo zjištěno, že z vody je vidět pouze zadní náprava s koly. Podle prvotních informací měla být dvoučlenná posádka, žena a dítě, převezena kolemjedoucím řidičem do nemocnice. Tuto informaci však hasiči neměli potvrzenou, a proto ihned začali s vyproštěním vozidla," uvedla mluvčí hasičů Martina Žahourková.

Do vody se vydal hasič ve speciálním obleku, upevnil auto a za pomoci navijáků od cisteren ho další hasiči otočili a následně vytáhli ven z vody. Naštěstí se ukázalo, že se uvnitř vozidla opravdu nikdo nenachází. Hasiči tak pouze neutralizovali uniklé provozní kapaliny. Příčiny nehody nyní vyšetřují policisté.

tomik007 ( 11. ledna 2016 18:14 )

 Zena za volantem = auto bez ridice.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud