Těhotná žena skončila po nehodě v potoce: V autě byly i dvě malé děti!

Autor: dce - 
24. ledna 2016
17:41

K nehodě došlo v sobotu po poledni. Řidička pravděpodobně nezvládla jízdu ve špatných podmínkách a i s autem skončila v potoce. Jenže je těhotná a ve voze měla i dvě malé děti!

„K nehodě osobního vozidla do Prostřední Lipky vyjížděly v sobotu po poledni tři jednotky hasičů. Automobil byl sjetý v potoku. Uvnitř byla těhotná řidička a děti ve věku přibližně 2 a 5 let,“ uvedla mluvčí hasičů Vendula Horáková.

Obě děti byly v sedačkách, to starší bylo vyproštěno z auta ještě před příjezdem hasičů. Ti vyprostili matku i malé dítě a poskytli jim před lékařskou pomoc. Řidička byla vrtulníkem transportována do nemocnice. Dětem hasiči předali plyšovou hračku dráčka Záchranáčka pro uklidnění a následně byly převezeny sanitním vozem do nemocnice,“ doplnila mluvčí.

Hasiči dále řídili v místě dopravu, zajistili vozidlo proti požáru a úniku pohonných kapalin. Před vytažením vozu z potoka ještě museli ořezat okolní křoví.

lynx ( 25. ledna 2016 08:38 )

Zase nás jedna přesvědčila, že ženám patří do ruky vařečka a pe..s. Podlehla, pipka, falešnému pocitu, že se jí a jejím dětem nemůže v jejím pseudoteréňáku nic stát. No, fyzikální zákony platí i pro takovéto krávy.

ladik2015 ( 25. ledna 2016 07:36 )

Zimní gumy měla, jak je možné že jí to uklouzlo?

starypes ( 25. ledna 2016 06:58 )

To je určitě jedna z těch zas raných feministek.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud