Policista z České Lípy spáchal ve službě sebevraždu

Policista z České Lípy spáchal ve službě sebevraždu.
Policista z České Lípy spáchal ve službě sebevraždu.  (Autor: Policejní deník)
Autor: dce - 
20. listopadu 2015
10:50

Tragicky skončila služba pro jednoho z policistů v České Lípě. Podle policejní mluvčí spáchal muž sebevraždu!

K celé události došlo začátkem týdne. „Jeden z kolegů Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, zařazený v působnosti Územního odboru Česká Lípa, si v zaměstnání způsobil smrtelné zranění,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Policejní ředitelství poskytlo rodině a blízkým psychologickou pomoc v tomto těžkém období. Okolnosti a příčinu smrti policisty nyní vyšetřuje kontrolní orgán. Bližší informace policie nyní sdělovat nebude.

Vyjadřujeme upřímnou a hlubokou soustrast rodině i příbuzným policisty. Jeho dobrovolný a tragický odchod je pro policii velkou ztrátou,“ doplnila mluvčí.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání