Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C

Dopadli matku osmi mrtvých dětí: Andrea se skrývala v penzionu u českých hranic

Autor: ČTK - 
13. listopadu 2015
23:08

Nejméně osm těl mrtvých dětí nalezla ve čtvrtek německá policie v domě v bavorském Wallenfelsu nedaleko českých hranic. Dnes večer pak zadržela údajnou matku těchto dětí. Zadrženou pětačtyřicetiletou ženu podezřívá z trestného činu, uvedl podle agentury DPA policejní mluvčí.

Původně byla řeč o sedmi tělech, ale během odpoledne policie oznámila nález osmého. V pátek byly provedeny pitvy prvních sedmi těl, která byla nalezena už v noci. Jejich výsledky však lze podle policie očekávat až na začátku příštího týdne.

K tělům v domě ve třítisícovém Wallenfelsu, který leží asi 50 kilometrů západně od Aše, byla přivolána lékařská záchranná služba. Zdravotníci je tedy neobjevili náhodně.

Údajná matka dětí se podle policie zdržovala v penzionu v 15 kilometrů vzdáleném Kronachu. Byla ve společnosti pětapadesátiletého muže, kterého nyní rovněž čeká výslech, píše agentura DPA.

Záchranku podle agentury DPA ve čtvrtek přivolala místní obyvatelka, když v domě objevila mrtvé dítě. Tělíčka byla podle policie zavinuta do ručníků a igelitových tašek.

Podle deníku Bild žena v domě žila 18 let, na konci září se ale vystěhovala. Se svým mužem má údajně tři děti, další čtyři má prý z jiných vztahů.

Příčinu úmrtí dětí mají určit pitvy, které se uskuteční dnes odpoledne. Zatím není jasné ani to, jak dlouho jsou děti po smrti. Podle policejní mluvčí jsou ale jejich těla „ve špatném stavu“. Pitvy tak měly potvrdit i skutečný počet mrtvých dětí.

y1xcvbnm ( 14. listopadu 2015 17:37 )

To je jako vraždila po narození a měla je tam v ručníku zabalené ?? nebo jak to bylo, zabila je najednou ??? To z toho článku nějak nevyplývá. KOlik jich vlastně měla a nebo zabíjela cizá děti, je to napsáno tak že tomu není rozumět.

an.manchester ( 14. listopadu 2015 12:09 )

Rodila asi kazdy rok...

dumik ( 14. listopadu 2015 07:24 )

neměla to v hlavě v pořádku ani ona ani její partneři - osm dětí zabila a sedm jich žije? to neslyšela o antikoncepci a ti její chlapi taky ne?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud